Zajímavosti

Razantní změny po Výměně. Rodiny prozradily, co všechno je jinak

Středeční Výměna dojala nejednu maminku. Nuzné podmínky jedné z rodin byly až šokující, Tereze s Jakubem se naštěstí podařilo ty nejhorší trable zažehnat. Od natáčení se toho u nich událo hodně. A změny k lepšímu hlásí i Adriana a Zdeněk.

Adriana se Zdeňkem jsou spolu krátce a ve Výměně si chtěli vyzkoušet, jestli k sobě vůbec patří. Adriana dělá v domácnosti vše, a tak si přála, aby přijela nějaká neschopná žena. To se jí ale úplně nevyplnilo, náhradní manželkou byl totiž tentokrát Jakub na mateřské dovolené. Doma jí nechal Terezku, která chodí do práce.

"Každý den vzpomínáme na Výměnu a myslíme na to, jak je na tom druhá rodina. Myslím, že dvojčata Kristýnku s Nikolkou jsem za deset dní naučila hodně," doufá Adriana, která v průběhu Výměny se rozhodla rodině pomoci a zajistila tak spoustu věcí od charity.

Související obsah

​Podle ní Kuba měl chodit do práce a víc zabrat. "Vím, že Kuba byl naštvaný za tu charitu. Hned řekl, že nejsou žádní sociálové. Já jsem ale myslela na ty děti, ne na ně. Kuba má navíc rád alkohol a je vášnivý kuřák," dodává Adriana.

"Jsem absolutně proti tomu. Zjistil jsem si pak i tu charitu. Snažil jsem se s nimi spojit, oni se mnou nekomunikují," stěžuje si Jakub, který se s Terezou do Výměny přihlásil hlavně kvůli finanční odměně. "Insolvenci jsme ukončili a máme vše zaplacené. Žijeme jako normální rodina," raduje se Jakub.

Co si Adriana o rodině po Výměně myslí, zjistíte ve videu níže:

Adriana v rodině zasáhla také do výchovy malých dvojčátek. "Holky dělaly po Výměně věci, co nikdy předtím. Třeba, že stály zničehonic na stole. Teď mluví, chodí, dělají věci samy, takže já jsem spokojený," podotkl Jakub.

​Výměna ukázala, že veškerá domácnost leží na Adrianě. Ta si navíc posteskla, že její partner Zdeněk neprojevuje city. "Pořád s tím bojujeme, i když jsem dostala krásný dopis, který mám vystavený v rámečku. Pořád to málo slyším, málo objímá, on to neumí dát najevo," lituje Adriana. 

Přesto ale nastala v jejich životě zásadní změna. "Sice to Zdeněk neprojevuje, ale požádal mě o ruku, tak jsme zasnoubení," prozradila šťastně.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz