Zajímavosti

"Čeká mě boj." Vítězce Talentmanie Janečkové zjistili vážnou nemoc

"Čeká mě boj." Vítězce Talentmanie Janečkové zjistili vážnou nemoc
Zdroj: Profimedia

Operní zpěvačka Patricia Janečková, která v roce 2010 coby dvanáctiletá dívenka ovládla soutěž Talentmania, prožívá těžké chvíle. Svým fanouškům a přátelům se svěřila, že jí před pár dny lékaři diagnostikovali zhoubný nádor v prsu. Čeká ji náročná léčba, kvůli které musela zrušit veškerá plánovaná vystoupení.

Je tomu už více než deset let, co Patricia Janečková svým andělským vzhledem a zpěvem učarovala diváky televizní soutěže Talentmania. Tehdy se stala absolutní vítězkou, na vavřínech ale neusnula a na své předchozí úspěchy navázala. Nyní je z ní dospělá žena, která se ve světě hudby dokázala prosadit jako operní pěvkyně.

V blízké době plánovala řadu vystoupení, ta však nyní musí zrušit. Zpěvačka přiznala, že sbírá síly na boj s vážnou nemocí. "Drazí přátelé, příznivci, kolegové, tento rok měl být plný krásných koncertů a divadelních představení. Všechno je jinak. Před pár dny jsem od lékařů zjistila, že mě čeká velký boj. Rakovina byla, je a bude mezi námi a i když jsem si vždy myslela, že mládí rovná se zdraví, není tomu tak. Výsledky biopsie prokázaly zhoubný nádor v prsu," oznámila zpěvačka.

Související obsah

​​Ta svým fanouškům zásadní zprávu oznámila skrze sociální sítě. Na instagram připojila i černobílou fotografii, na které má kratší vlasy. "S těžkým srdcem musím na čas opustit jeviště a zrušit všechny koncerty, abych mohla naplno bojovat a léčit se. To ale neznamená, že přestanu zpívat! Hned jak budu mít sílu, budu pro vás zpívat a nahrávat. Mě jen tak něco nedostane!" dodala.

Mladičká hvězda přiznala, že bude vděčná za jakoukoliv podporu. Současně vyzvala, aby lidé chodili pravidelně na kontroly, díky kterým mohou vážné zdravotní problémy včas odhalit. "Život jde dál a já věřím, že tento boj s pomocí lékařů vyhraju a zase se vrátím v plné síle. Všem přeji hodně zdraví, mějte se rádi a nezapomeňte a dbejte na prevenci!" zakončila.

​Patricia Janečková zazářila v roce 2010 v Talentmanii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz