Zajímavosti

Bez retuše nedá řada celebrit ani ránu. Simoně Krainové chybí i část těla

Život v době sociálních sítí se bohužel pojí také s nadstandardním měřítkem krásy a životního stylu, kterému se často nejen ženy snaží přiblížit. Výjimkou nejsou ani české nebo zahraniční celebrity. Naposledy svou nepovedenou úpravou pobavila modelka Simona Krainová. Ta se díky photoshopu připravila o část těla.

Krainová, která za rok oslaví padesátku, na své figuře dennodenně dře, aby popřela jakékoli známky stárnutí. Podle sledujících na instagramu má ale důvod se vylepšovat. Na jedné ze svých posledních fotek z Karibiku si lidé všimli, že si pro samou dokonalost vyretušovala pupík.

Simona se ale všem zlým jazykům vysmála. Na síti zveřejnila zpomalené video svého těla v pohybu. Nezapomněla v něm navíc připomenout, že za vším je tvrdá dřina.

Související obsah

​"Někdy fakt nestačím zírat, kolik 'moudrých' a na slovo vzatých odborníků tady tancuje s písmenky. Úsměvný je na tom taky fakt, že to divoké nervózní ťukání prstem do mobilu bývá často jejich jediným pohybem. To všechno je fakt tvrdá dřina a pot. A ano! Miluju svoje tělo, jeho sílu, moc i fakt, že to se svojí fyzičkou natřu s klidem o generaci mladším kočkám. Arogantní? Krapet asi jo," napsala Krainová pod video na instagram.

Photoshop tedy údajně nepoužila. Tolik oblíbený omlazující filtr jí ale zas tak cizí není. Vloni se na dovolené potkala s hollywoodskou hvězdou Cubou Goodingem mladším. Místo pochval na super úlovek fotky se dočkala kritiky. Filtrem totiž projela nejen sebe, ale také slavného herce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Na obranu Simony filtr, který dokáže ubrat až několik let, je skutečně populární. Své o tom ví například i dýdžejka Andrea Pomeje, nebo český Ken Robert Paulat. Toho označili na fotce z jedné akce, kde nebyl k poznání. On sám ji však přidal pořádně upravenou, na níž už nechyběl jeho instagramový obličej.

V minulosti to se zkrášlujícími aplikacemi zkoušela i manželka Leoše Mareše, nyní těhotná Monika Marešová. Po kritice fanoušků se ale rychle vrátila k fotkám odpovídajícím realitě.

Související obsah

​Ani v zahraničí nejsou celebrity v tomto trendu pozadu. Hojně užívaný photoshop je také ve slavném klanu Kardashian. Prostřední sestra Khloe prakticky nesdílí jiné než předem upravené snímky.

I její matce a manažerce v jednom Kris Jenner se povedlo mistrovské dílo. Věhlasného šéfkuchaře Gordona Ramsayho na společné fotce vyhladila až k úděsu.

A touha vylepšovat svůj zevnějšek se nevyhnula ani popovým princeznám Rihanně a Britney Spears. Rihanna si v sexy oblečku na barbadoském karnevalu přidala ještě něco navíc. Konkrétně si zdvojila palec. Britney si zase díky photoshopu doma pokřivila skříň.

Rebecca Diatilová, ph, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz