Zajímavosti

Jak dobře znáte svého partnera? Hvězdy vám poradí, jak vztah udržet navždy

Jak dobře znáte svého partnera? Hvězdy vám poradí, jak vztah udržet navždy
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Blíží se svátek svatého Valentýna. Láska se má slavit ale každý den. Aby vztahy vydržely, je důležité o ně pečovat. Astroložka Hana Černá proto připravila pro TN.cz rady, jak si udržet svého partnera podle astrologie co nejdéle.

Beran

Zrozenci ve znamení ohnivého Berana jsou podnikaví, sebevědomí, neústupní, ctižádostiví s vůdcovským charakterem. Nesnáší příkazy a zákazy. V partnerství se Beran nechce podřizovat, ale zároveň nechce mít partnera, který by se bezvýhradně podřizoval.

Beranovi musíte dát najevo své city, nesmíte jen naznačovat, protože on potřebuje váš zájem cítit a vnímat. Dopřejte mu pozornost a hodně ho chvalte. Také nesmíte být příliš šetřiví. Neomezujte jeho svobodu a nenuťte ho. A pokud se občas pohádáte, nevadí, to k životu Berana patří. Poznávejte s ním nové věci, originální restaurace a hojně cestujte. Hlavně žádná delší pasivita. Beran, i když je ve své podstatě rebel a vůdce, hledá něhu a věrnost.

Vhodná květina: tulipán, gerbery, zimolez

Býk

Zrozenec zemního Býka je klidný a rozvážný. Nemá rád lacinost, ale kvalitu. Je praktický, má rád svůj klid, pohodlnost a zaběhnutý rytmus. Je smyslný a požitkářský, má rád luxusní prostředí, romantickou atmosféru a kvalitní jídlo i pití. Nesmíte ho nutit do mnoha akcí mimo domov a domů neustále zvát domů plno přátel.

Také se nesnese, když budete flirtovat s jinými. Pokud se jednou Býk rozhodně pro vás, bude si vás hlídat. A nesnažte se narušovat pravidelnost vašich zažitých rituálů. Býk zraje jako víno, potřebuje čas,  a to i v partnerství. Je pro něj důležitá tělesná i citová blízkost partnera. Čím déle s partnerem je, tím více ho potřebuje. 

Vhodná květina: macešky, fialky, pivoňky

Nechte si od astroložky vypracovat partnerský horoskop na míru!

Blíženci

Vzdušní Blíženci jsou lidé velmi aktivní, výřeční a s velkým intelektuálním záběrem. Pokud si chcete Blížence udržet, budete mu muset nejen naslouchat, ale také s ním držet krok v jeho zájmech. Blíženec nemá rád samotu. Chce-li někdo zbrzdit jeho energii, tak mu musí zamezit přístup k novým informacím a kontaktům.

Komunikace je základem jeho povahy. Lze si ho udržet neustálými novými aktivitami, nápady a experimenty. Blížence nesmíte omezovat, vykládat nezajímavé sáhodlouhé historie nebo mluvit stále o tom samém. Nenuťte ho být stále doma, potřebuje změnu, určitou volnost a pohyb. Získejte jeho důvěru a nezklame vás.

Vhodná květina: růže, kaktusy, levandule

Související obsah

Rak

Na vodní Raky nespěchejte. Rak je na počátku zdrženlivý, ale bude vás sledovat. Pokud budete chtít ze vztahu už uniknout, vyprovokujete ho k akci. Má rád svůdnost, elegantnost, ne lacinost. Než se vyjádří, trvá to déle, protože při náhodném rozpadu vztahu dlouho trpí. Velmi mu záleží na rodině, musíte skvěle vycházet hlavně s jeho matkou.

Rak je silně ovlivněný Měsícem, čekejte u něj emoční výkyvy zvláště při úplňku. Raka byste neměli kritizovat, musíte ho podporovat, protože je to velmi citlivá osobnost. Pokud mu dobře uvaříte a budete ho často chválit, starat se o domácnost a rodinu, budete ho mít na své straně. Rak je hodně citlivý, miluje finanční zabezpečení, jelikož není rozhazovačný. Rád cestuje. Hodí se pro rodinný život.

Vhodná květina: mák, mečíky, pivoňky

Další znamení najdete na následující straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz