Zajímavosti

Svatý Valentýn je tu! Co dnes čekat, prozradily hvězdy i čísla

Svatý Valentýn je tu! Co dnes čekat, prozradily hvězdy i čísla
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Jako každý rok je 14. únor zasvěcen lásce. Jestli tomu letos přejí hvězdy a čísla, prozradila TN.cz astroložka a numeroložka Hana Černá.

Po stránce numerologické jde o den citový díky četným dvojkám. "V popředí budou emoce, láska, partnerství, sdružování, rodina, ohleduplnost a diplomacie, den totiž podporuje spolupráci. Dvojka nechce být samotná, potřebuje druhého," popisuje Hana Černá.

Podle numerologie to tedy vypadá na den plný lásky. "Čísla dnešního dne přejí snahám o usmíření a urovnání rozporů, zejména ve vztazích. Den je vhodný pro vyznání lásky, a to nejen partnerské, ale i rodinné či přátelské," predikuje numeroložka. Podle ní je letošní Valentýn ideální pro partnerskou oslavu v soukromí než pro velkou společenskou událost.

Související obsah

​Výsledné číslo dne je však čtyřka (1 + 4 + 2 + 2 + 2 + 2 = 13, 1 + 3 = 4). To podle ní dává možnost různých komplikací a nečekaných obtíží, které se staví do cesty. "Proto je potřeba nic nenechávat na poslední chvíli. Nemuselo by vám vše vyjít tak, jak jste si to představovali. Mohli byste být zklamaní," podotýká Černá.

Nedoporučuje přepínat síly v žádné oblasti života, protože je podle ní riziko pracovních úrazů nebo nehod. Třeba i menších. "Jinak je toto pondělí vhodné pro praktické a domácí záležitosti, např. uspořádání a vypracování různých dokumentů a účtů, i těch, které jsou dlouho odkládány," myslí si Černá.

Znamení Vodnáře, kterým Slunce v tento den prochází, vám podle ní dodá citlivost, nezávislost, nadšení pro pokrok, intuici, ale i náladovost. "Vodnář dokáže vyhnat smutek z vašeho srdce. Takže se nenechte rozhodit překážkami, které se mohou přihodit," uzavírá astroložka.


Podívejte se, jak slaví svatého Valentýna hvězdy TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz