Zajímavosti

Známý český influencer překvapil. Poprvé promluvil o přítelkyni

Patří k nejznámějším českým influencerům. Na instagramu má přes půl milionu sledujících a teď se profesně posouvá dál. Talentovaný Martin Carev je totiž jedním z prvních odhalených soutěžící nové řady show Tvoje tvář má známý hlas.

"Jsem influencer a věnuji se tomu asi osm let, především cestování. Během svých cest jsem navštívil asi 50 zemí. Nyní mimo jiné se více angažuji v televizi a dalších projektech," říká o sobě Martin Carev. "Rád bych procestoval Jižní Ameriku, nebyl jsem v Argentině, Chile a Peru, tak doufám, že se mi tam brzy podaří podívat," těší se influencer.

Třiadvacetiletý sympaťák ale musí počítat s tím, že přijde o soukromí. S tím prý problém nemá. "Nechci tady ze sebe dělat Justina Biebera. Pořád můžu kamkoliv chodit a většina starších lidí mě nezná," podotýká Carev. To se ale nedá říct o těch mladších, mezi kterými je Carev o dost populárnější.

​Martina jeho práce zavála i do Karibiku, kde si jako velký fanoušek reality show Survivor vyzkoušel spaní na ostrově i několik disciplín. V reportáži ze Života ve hvězdách výše se můžete přesvědčit, jak mu to šlo.

Související obsah

Teď ho čeká další výzva, bude účinkovat v jedné z nejoblíbenějších show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas. "Těším se hodně. Bude to fyzická i psychická výzva. Možná bych se rád vyhnul tomu ztvárňovat zpěvačky se silnými hlasy," uvažuje Carev.

"Jsem svobodný a přítelkyni nemám, kdybych si přítelkyni našel, záleželo by to na ní, jestli by náš vztah byl veřejný. Asi bych ten náš vztah nezveřejňoval, pokud bychom spolu byli krátce. Kdybychom se za dva týdny rozešli, nebylo by to asi úplně smysluplné," uzavírá Carev.

Michal Čoudek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz