Zajímavosti

TV Nova odhalila jména! Účinkující další řady Tvoje tvář má známý hlas překvapí

Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky a opět s fenomenální sestavou účinkujících. Mezi nimi tentokrát bude i zpěvačka Monika Absolonová a hvězda internetu Martin Carev.

Diváci oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se mají na co těšit. V další řadě uvidí zářit zpěvačku a herečku s výjimečným hlasem Moniku Absolonovou. Ta velmi pilně trénuje, aby její výkony stály za to, ale rozhodně chce diváky i pobavit.

To, že je Monika Absolonová skvělá zpěvačka, všichni vědí, ale bude muset krom jiného ukázat i své taneční dovednosti. "Když jsem byla malá, tak jsem tančila, ale nejsem úplně rozená tanečnice. Myslím si, že to bude pro mě výzva a jsem na sebe zvědavá," prozradila zpěvačka.

Související obsah

​Podle rodiny to ale není ideální nápad. "Rodina mi řekla, že jsem se trochu zbláznila, že to bude neuvěřitelný zápřah a znají moji lásku k učení jakýchkoliv textů, takže to bude asi náročné," dodala Absolonová.

A co bude zpěvaččinou nejsilnější stránkou? "Nevím, jestli nejsilnější, ale doufám, že si i přes všechno zachovám humor, ale těžko říct. Vedle pana Hámy a pana Sokola asi tak vtipná nebudu," říká s úsměvem Monika Absolonová. Osvědčení matadoři Ondřej Sokol a Aleš Háma se totiž opět ujmou moderátorství.

Související obsah

​Dalším z osmičky účinkujících v show Tvoje tvář má známý hlas bude youtuber, vloger, cestovatel, model a influencer Martin Carev. Ten si chce svoji účast v Tváři užít naprosto naplno. Rodina ho navíc ve všem podporuje a je na jeho výkony zvědavá. Celý rozhovor s ním najdete ve videu na Nova Plus.

Carev se těší i na proměny do opačného pohlaví. "Mě právě vždy, když jsem se koukal na Tvář, moc bavilo to, jak se z někoho stane někdo jiný. A moc se těším na to, až se podívám do zrcadla a vůbec se nepoznám," řekl nadšeně Carev.

Show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova už 27. února nebo dříve na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz