Zajímavosti

Jiří Krampol ukázal novou přítelkyni (26): Je báječná, jsme teď pořád spolu

Jiří Krampol ukázal novou přítelkyni (26): Je báječná, jsme teď pořád spolu
Krampol tráví s mladičkou Katkou hodně času Zdroj: Profimedia

Jiří Krampol (83) na sebe strhnul veškerou pozornost, když se ve společnosti objevil s mladou herečkou Kateřinou Bláhovou (26) a představil ji jako svoji přítelkyni. Jak přiznal pro TN.cz, půvabná zrzka dokonce tráví hodně času u něj doma. Podle českého Belmonda je jejich vztah nadějí pro řadu mužů, že ani pozdní věk nemusí být na překážku.

Krampolovi dělá v posledních týdnech společnost o 57 let mladší zrzka. Kateřina Bláhová se objeví v připravovaném dokumentu o jeho životě. Jenomže dvojice se nevídá jenom na place, herec si krásku nedávno přivedl na oslavu narozenin lékařky Ivany Němečkové.

A tam ji všem představoval jako svoji přítelkyni. Okamžitě se tak začalo šuškat, že ti dva mezi sebou mají milenecký poměr. "To je nesmysl, vůbec ne. Točíme teď spolu, vybral jsem si ji jako průvodkyni do svého filmu," řekl TN.cz Krampol, vzápětí ale přiznal, že se navštěvují doma.

Související obsah

​Vztah pokládá za čistě platonický. "Jsem sice fanda na mladá děvčata, ale 57 let je 57 let, to už bych byl opravdu blázen. Je to úžasná holka, kterou mám strašně rád, ale úplně jiným způsobem. Bylo by to hezké, ale není to pravda. Ono to ale zase dává řadě mládenců naději, že i v pozdním věku je něco takového možné," pokračoval.

Herec se svěřil, že se s Bláhovou zná už delší dobu. Nikdy spolu však netrávili tolik času. "Že spolu chodíme všude možně, to je pravda. Protože spolu zaprvé pracujeme, třeba jsme vybírali šaty. Ten scénář vlastně vytváříme spolu, protože to je improvizace, a za to jsem nejradši. Jsme spolu dost často, byl jsem několikrát u ní, ona byla několikrát u mě. Ale ona má normálně vztah, má známost," řekl český Belmondo.

Související obsah

​Bláhová se narodila 22. ledna 1996 v Plzni a před kamerami se poprvé objevila v roce 2008 v epizodní roli v Ordinaci v růžové zahradě. Zahrála si i v několika dílech Doktorů z Počátků. Dokument o Krampolovi Život je sranda by měl mít premiéru ještě letos.

"Hlavně bych nechtěl, aby ji někdy v životě někdo hanobil, že si z vypočítavosti našla dědka. Opravdu je to báječné stvoření, velice krásná a velice příjemná dívka. Jsem hrozně rád, že s ní dělám a jsme ve velice dobrém přátelském vztahu," uzavřel Krampol.

Ten byl čtyřikrát ženatý. Jeho poslední manželkou byla Hana Krampolová, zemřela v létě 2020 kvůli prasklému vředu na jícnu. I sám herec má za sebou vážné zdravotní komplikace, zdá se však, že i díky Bláhové jsou zažehnány a nic ho nemůže zastavit.

Jiří Krampol ve společnosti mladičké Kateřiny Bláhové Zdroj: Profimedia

Krampol slavil 83. narozeniny ve velkém stylu. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz