Zajímavosti

Kapela Mirai představila nový videoklip. K frontmanovi se tiskne i hvězda TV Nova

Překvapení si pro své fanoušky připravila kapela Mirai. Na svátek zamilovaných přišla s novým videoklipem k písni Vedle tebe usínám, do kterého obsadila řadu známých tváří. Jednou z nich je také hvězda TV Nova Lucie Borhyová.

Nový videoklip spatřil světlo světa 14. února v osm hodin ráno na kanálu YouTube. "Vedle tebe usínám a jako první ráno vidím tvý kruhy pod očima. Nevnímám, jak ubíhá nám spolu ten čas," tak zní jeden z nejhitovějších refrénů nového alba Maneki Neko kapely Mirai.

Související obsah

"Netroufám si říct, jestli to bude hit, ale máme pocit, že ten refrén se opravdu zarývá do hlavy. Určitě bych si to přál, ale čím jsem starší, tím víc vím, že nic nevím," svěřil se autor písně a frontman kapely Mirai Navrátil.

Píseň se nyní dočkala také svého videoklipu. Většinu tvoří záběry na zpěváka v posteli, kde se vedle něj vystřídá celá řada známých tváří. "Doteď jsme nestavěli naše klipy na známých tvářích, ale teď nám přišlo, že to dává smysl a není to prvoplánové. Většina z těch lidí jsou kamarádi nebo aspoň spříznění známí," vysvětlil Navrátil.

Mezi celebritami se ve videu objevila také hvězda TV Nova Lucie Borhyová. "Krásné valentýnské ráno. Tak jsme tak jednou usnuli vedle sebe s Miraiem Navrátilem a vznikl z toho hned videoklip. No, ale usnulo nás vedle něj nějak víc," uvedla videoklip na svém instagramu Borhyová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

V klipu kromě Borhyové vystoupila také tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, rapperka Sharlotta, youtuber Karel "Kovy" Kovář nebo herečka Anna Kadeřávková, kterou diváci znají jako Rozinu z nekonečného seriálu Ulice.

Čerství držitelé Českého slavíka za kapelu roku se navíc rozhodli udělat další radost svým fanouškům, a tak kvůli velkému zájmu přidali druhý koncert v pražské O2 aréně. Termíny koncertů, kde píseň Vedle tebe usínám zazní spolu s dalšími hity, jsou 15. září a 13. října 2022.

"Máme z toho obrovský respekt, ale poslední týdny v podstatně neustále vysvětlujeme lidem, že je hala plná a nemáme jim co nabídnout. Vzhledem k tomu, že je koncert až za dlouho, tak jsme si řekli, že to riskneme a uděláme druhý. Případně projedeme kalhoty, ale uděláme si pořádný mejdan v poloprázdné hale, kam pozveme všechny naše kamarády," uzavřel Mirai Navrátil.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz