Zajímavosti

Petra z Výměny se bojí jít i na záchod! Náhradní manžel nastražil kameru

Ve středeční Výměně manželek bude tentokrát hodně dusno. Řešit se budou hlavně odposlechy, které doma nastražil náhradní manžel Petry. Manipuloval před ní i s kamerami, tak není divu, že se Petra bojí.

V nové epizodě se setkáte s rodinou, která žije v Plzni, a to Evou (38), Emanuellem (41), Bárou (9) a Emanuellem (5). Do Výměny jdou proto, že spolu partneři dle svých slov málo komunikují. Emanuell je také dost často nervózní a křičí, navíc tvrdí, že rozvod nechce jen kvůli dětem.

Na druhé straně se poznáte s Petrou (29), Jardou (33) a Sárou (10), kteří žijí v Chomutově. Jára vstoupil do života oběma dámám teprve před rokem. Od té doby celkem dobře fungují a zlepšila se i výchova Sáry. Do Výměny manželek přihlásil rodinu Jára kvůli občasným hádkám, čeká totiž, že na základě natáčení by mohlo dojít ke změně.

Související obsah

​Největší dusno v této epizodě Výměny manželek bude prožívat Petra se svým náhradním partnerem Emanuellem. Velmi rychle totiž pojme podezření, že Emanuell lže, a ona tak absolutně neví, na čem je.

Pak navíc nastane situace, která ji velmi zaskočí. Emanuell totiž dal na noc do pokoje, kde spala i Eva, chůvičku a začal manipulovat i s kamerovým systémem. Petra se nechala slyšet, že se bojí jít už i na toaletu.

Jak vydrží Petra v rodině se svérázným tatínkem, který si dělá, co chce, a myslí si, že má vždy pravdu? A uvědomí si Jarda pomocí náhradní manželky Evy, že má ve své partnerce poklad? Bonusová videa najdete na webu Nova Plus.

Sledujte Výměnu manželek ve středu večer na TV Nova nebo s týdenním předstihem na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz