Domácí

Hanka Kynychová v rouše Evině, fanoušci cvičitelku kritizují za fotku ze sauny

Hanka Kynychová v rouše Evině, fanoušci cvičitelku kritizují za fotku ze sauny
Hanka Kynychová | Zdroj: Profimedia

Známá cvičitelka Hanka Kynychová, kterou můžete znát i z obrazovky televize Nova, se stala terčem tvrdé kritiky poté, co na instagramu sdílela fotku ze sauny. Na fotografii je totiž nahá. Její fanoušci ji zepsuli za to, že by ve svém věku měla mít soudnost a takovéto fotografie nepřidávat.

Oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová v pondělí na svém instagramu sdílela obnaženou fotografii, kterou pořídila během relaxace v sauně. "Po sobotním valentýnském Marathonu a náročném týdnu jsem si dala opět relax v sauně," napsala Hanka k fotografii.

Nejspíše ale netušila, jakou reakci tím vyvolá u svých fanoušků. "Vám taky na stará kolena přeskočilo, ne?" zní jeden z komentářů u příspěvku. "Tak to už vážně trochu přeháníte. Na svůj věk vypadáte dobře, to Vám nikdo nebere, klobouk dolů… ale co je moc, to je moc… Měla byste mít trochu soudnosti," píše se v další reakci.

Související obsah

https://www.instagram.com/p/CZ7HUKTLBGd/

V komentářích se ale objevily i slova podpory a obdivu. "Vysportované tělo. Může ho mít každý, ale lenost, přežírání a pohodlnost vítězí. Tak nezáviďte," zastal se Hanky jeden z jejích fanoušků.

Není to přitom první fotka, na které je oblíbená cvičitelka více obnažená, na jejím instagramu jsou k vidění i další fotky, a to jak ze sauny, tak třeba ze solária. Diváci televize Nova mohou Hanku Kynychovou znát například z projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, ve kterém cvičila s dětmi z dětských domovů.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz