Zajímavosti

Rozchod a miminko. Petře z Výměny se zásadně mění život

Středeční Výměna manželek přinesla napětí, nepříjemné chvíle i šokující situace. Petra po ní odhalila, jaké u ní doma nastaly změny nebo proč se rozešla s Jardou, se kterým to celkem klapalo. A s kým čeká dítě?

Petra v druhé rodině zažívala krušné chvíle, které musela dlouho rozdýchávat. Ačkoliv se zdálo, že vztah Petry s Jardou Výměna utužila, nakonec vše dopadlo jinak. "Snažila jsem se na to zapomenout. Bylo mi líto dětí," řekla s odstupem Petra.

Podle ní rodiče "kašlou" na učení dětí. "Snažila jsem se Barunce pomoct s učením. Ona je šikovná a chytrá, ale Eva s Emanuellem asi nevěděli, jak na to. Myslím, že neví, jak správně jim pomáhat," nastínila Petra.

Související obsah

​Velkým tématem Výměny byly kamery a odposlechy. Emanuell měl rozříznout gauč, na kterém Petra spala, a dát tam chůvičku. S její pomocí pak poslouchal, co se v pokoji děje. "On pořád říkal, že to bylo kvůli mé bezpečnosti, ale to byla asi jen jeho obhajoba. Od prvního dne jsem měla tu chůvičku u hlavy," stěžovala si náhradní manželka.

V domácnosti u ní od Výměny nastaly velké změny. "Jsem ve třetím měsíci těhotenství s Jardou, ale nejsme spolu. Nežijeme spolu. Nějak nám ta láska nevyšla, ale čekáme miminko," překvapila Petra. 

Důvod rozchodu prý není vůbec jednoduchý. "Každý jsme jiný. Jarda je dobrý táta, staral se o Sárinku, ta ho miluje nadevše. Navštěvujeme se a všechno je v pohodě, ale ten vztah nám neklape. Jsme se Sárinkou šťastné. Máme se dobře, Jarda je na tom také dobře," uzavřela nastávající maminka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz