Domácí

Ztrápený Felix Slováček, Dáda si ho označila obřím nafukovacím srdcem

Ztrápený Felix Slováček, Dáda si ho označila obřím nafukovacím srdcem
Dáda Patrasová a Felix Slováček Zdroj: profimedia.cz

Asi nejvíce propíraný pár českého showbyznysu opět vyrazil do společnosti. Dáda Patrasová a Felix Slováček se objevili na hudebním křtu a vypadá to, že Dáda chtěla všem jasně dát najevo, kdo je její manžel. Felixe totiž označila velkým nafukovacím srdcem.

Felix Slováček a Dáda Patrasová se před pár dny společně objevili na křtu desky hudebnice Terezy Rays alias Electric Lady. Ačkoliv toho má za sebou manželský pár hodně, vypadá to, že mezi partnery opět vzplanula láska.

Minimálně Dáda chtěla všem přítomným dát najevo, co k manželovi cítí. Felixovi totiž dala na hlavu velké nafukovací srdce s nápisem "I Love You" (Miluji tě). Nutno podotknout, že sám Slováček se však na fotografiích příliš nadšeně netvářil.

Související obsah

Patrasová se Slováčkem patří k nejsledovanějším párům v zemi. Manželství zažilo už několik krachů a nepříjemností. Vrcholem pak byly okamžiky, když už ani jeden z nich neskrýval mimomanželský poměr. Felix se veřejně ukazoval s milenkou Lucií Gelemovou.

Dáda si zase našla italského milence Vitema, který jí spravoval sociální sítě. Opětovné spříznění manželů tak nikdo nečekal. "Myslím si, že manžel se velice snaží a uvědomil si spoustu věcí. A zatím jsme v pohodě," prohlásila nedávno sama Patrasová.

Dáda Patrasová a Felix Slováček vyrazili jako pár do společnosti. Podívejte se na reportáž TV Nova (leden 2022): 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz