Zajímavosti

Lucka Vondráčková: Plekanec byl životní láska, tetu Helenu už neuvidím

Život zpěvačky Lucie Vondráčkové se stále mění. V pořadu Život ve hvězdách promluvila o svém vztahu s tetou, zpěvačkou Helenou Vondráčkovou. Zároveň přiznala, že její životní láskou byl bývalý manžel Tomáš Plekanec.

Jako by se v jejím případě zastavil čas. Zpěvačka Lucie Vondráčková za měsíc oslaví 42. narozeniny. Už od začátku své hudební kariéry byla srovnávána se svou tetou Helenou, tu vždy obdivovala, nicméně vztahy v rodině se zpřetrhaly, a tak dnes už ani Lucie nevěří, že by se někdy s tetou setkaly.

"Já si myslím, že to nikdo neočekává a že to je uzavřené. Já jsem se naučila, že tam, kde jsou dveře zavřené, tam se člověk nemá dobývat. A to se netýká jenom rodinných konstelací, ale i spolupracovníků. Někdy jste na stejných vibracích a osud vás dá dohromady, a někdy vás zase rozdělí. Takže já to tak beru," říká ke vztahu s tetou Vondráčková.

Související obsah

​Když si v roce 2011 brala hokejistu Tomáše Plekance, myslela, že je to láska na celý život. Ale Tomáš je nyní ve vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou. Vondráčkovou novináři spojovali v posledních letech hned s několika modely, zpěváky nebo moderátory. Posledním, kdo byl vídán po jejím boku, byl Petr Vojnar.

A jak to má s láskou teď? "To já nevím, ani tyhle věci nehledám. Prostě to nechávám plout a nikam nespěchám," nastínila Vondráčková. Na otázku v pořadu Život ve hvězdách, jestli tedy její životní láskou byl bývalý manžel, odpověděla: "Určitě, protože nám osud nadělil takhle v této konstelaci naše dva syny, takže si myslím, že to už nikdo nezmění."

Související obsah

​Často se jí stýská i po Kanadě, kde s rodinou žila a kde měla zajímavé pracovní nabídky. Proto věří, že se tam brzy opět podívá. Vše totiž komplikovala pandemie. "Mám tam krásné scénáře, které na mě čekají. Zatím tam nemůžu točit fyzicky, takže doufám, že moc nezestárnu," doplnila Vondráčková.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz