Domácí

Lucie Vondráčková už není sama. Přiznala vztah s moderátorem

Lucie Vondráčková už není sama. Přiznala vztah s moderátorem
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem dlouho oficiálně zůstávala sama. Nyní ale potvrdila novou lásku. Mužem po jejím boku je moderátor Petr Vojnar.

Lucie Vondráčková má dva syny s hokejistou Tomášem Plekancem, kterého si vzala v roce 2011. V roce 2018 ale partneři oznámili rozvod, který proběhl o rok později.

Hokejista se přestěhoval z Kanady do Brna a našel štěstí po boku bývalé tenistky Lucie Šafářové, se kterou se jim v roce 2019 narodila dcera Leontýna. 

Související obsah

Vondráčková ale dlouho zůstávala oficiálně sama a nového partnera veřejnosti nepředstavila. Až nyní přiznala, že je šťastná po boku moderátora Petra Vojnara. Vztah potvrdila webu Expres.cz. A nezapíral ani Vojnar. "Ano, je to pravda. Nechci se k tomu ale více vyjadřovat. Mám volno a jsem se synem,“ uvedl.

Související obsah

Petr Vojnar má stejně jako Vondráčková blízko k hudbě. Byl členem chlapecké skupiny T-Boyz, kterou proslavil hit Beruška. Kapela se rozpadla v roce 2004. 

Rozvod Vondráčkové a Plekance byl bouřlivý. Manželé se k němu často vyjadřovali na sociálních sítích:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz