Domácí

Auto v Praze sjelo do potoka a uvázlo. Řidiče museli vyprostit hasiči

Auto v Praze sjelo do potoka a uvázlo. Řidiče museli vyprostit hasiči
Hasiči vytahovali auto z Botiče Zdroj: Hasiči Praha

Nehoda se stala v pátek odpoledne v pražských Vršovicích. Řidič tam se svým autem sjel do potoka. Podle policistů zřejmě špatně zabrzdil. Šoféra museli z vozu vyprostit hasiči.

Událost se stala kolem půl čtvrté odpoledne v pražských Vršovicích. "Do Botiče sjelo osobní auto a uvázlo tam," informovali na twitteru hasiči. Podle prvotního vyšetřování policistů řidič auto zřejmě špatně zajistil, to pak i s ním skončilo v potoce. Auto pak unášel proud přibližně kilometr k jezu, kde zůstalo stát.

"Řidič uvedl, že se snažil z potoka dostat, jel jeho korytem a hledal, kudy by vyjel. To se mu nepodařilo a skončil, jak skončil," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Související obsah

51letého šoféra museli z vozu vyprostit hasiči. "Muže si poté převzali do péče zdravotníci," sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Řidiči se naštěstí nic nestalo.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS), včetně potápěčů. Hasičské jednotky pak auto vyprostily s pomocí jeřábu. Případem se zabývají policisté. Ti řidiče podrobili dechové zkoušce, která byla negativní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz