Domácí

Romantika od tvůrců minisérie Guru: O mě se neboj láká na známé tváře

Televize Nova začala natáčet nový seriál s názvem O mě se neboj. V hlavních rolích romanticky laděného příběhu se objeví herečka Ivana Jirešová, Veronika Arichteva nebo herec Václav Matějovský.

Nový seriál O mě se neboj začal natáčet před pár dny režisér Biser Arichtev. V hlavní roli se objeví Veronika Arichteva. "Hraju Evu Málkovou, je to maminka dvou dcer. Je to žena, která to nemá jednoduché, na děti je sama. Její partner je tak trošku netáhlo. Celý příběh začíná tím, jak se rozvádí," popsala herečka.

Další důležitou postavou je mladý advokát, kterého ztvární Václav Matějovský. "Právník Martin je takový ptáček a floutek. Jde mu to a on toho využívá," přiblížil umělec.

Související obsah

V romantické podívané se můžete těšit například i na Patricii Pagáčovou, Lukáše Příkazkého, Romana Vojtka nebo Ivanu Jirešovou. "Hraju koučku Zuzanu, je to ambiciózní žena. Jsem tady první den, víc toho nevím," přiznala Jirešová.

"Hraju Pavla, úspěšného sebevědomého chlapa. Měl bych být sympatický, ale dojde ke zvratu. Úplně není vše, jak se zdá," prohlásil tajemně Vojtek.

Za seriálem stojí tvůrci, kteří mají na kontě minisérii Guru z dílny Voyo Originál. O mě se neboj bude prý jiné. "Je to seriál, který by měl diváky pohladit a možná i zahřát," vysvětlil producent Filip Bobiňski. V dalších rolích uvidíte třeba Lucii Vondráčkovou, Jana Šťastného nebo Michala Isteníka.

Michal Čoudek, ph, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz