Zajímavosti

Brad Pitt žaluje bývalou manželku Angelinu Jolie. Kvůli vinařství

Americký herec Brad Pitt podal žalobu na svou bývalou ženu Angelinu Jolie. Bez jeho vědomí prý prodala podíl ve vinařství ve francouzské Provence, které si kdysi společně pořídili. Herečka vlastnila zhruba 40procentní podíl.

Takzvaná Brangelina, kdysi hvězdný pár Hollywoodu. Po 12letém vztahu se cesty Brada Pitta a Angeliny Jolie rozdělily. Až doteď to vypadalo, že spolu v rámci možností vycházejí.

Žaloba, kterou Pitt proti své bývalé manželce podal, se týká vinařství Château Miraval. Je to také místo, kde si slavný pár v roce 2014 řekl své ano. Angelina svůj podíl prodala ruskému podnikateli Juriji Šeflerovi. Brat Pitt u soudu potvrdil, že o plánu věděl, ale navzdory dohodě se s ním exmanželka neporadila.

"Prodala svůj podíl s vědomím a záměrem, že Šeflerova firma a její přidružené společnosti se budou snažit ovládnout obchod, kterému se Pitt věnoval, a podkopat Pittovu investici do Miravalu," uvedl soudní dokument zveřejněný deníkem New York Post. ​Pittovi vadí, že mu Angelina prodala vinařství, do kterého zainvestoval nejen spoustu peněz, ale i úsilí.

Související obsah

Pár se rozhodl i po rozvodu společně fungovat, a to hlavně při výchově svých šesti dětí. U soudu se už ale potkal několikrát. Naposledy v květnu, kdy Pitt vyhrál spor o střídavou péči svých pěti nezletilých dětí. Nejstaršího syna Maddoxe Angelina adoptovala ještě před začátkem jejich vztahu.

Rodinka často Angelinu doprovází na veřejných akcích. Naposledy si pro sebe pozornost ukradly dcery Zahara a Shiloh, které se na premiéře nového filmu Angeliny ukázaly ve slavných šatech své matky.

ph, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz