Zajímavosti

Kouzelné datum spustilo svatební boom. První obřad byl ve 2:22

Magické datum nalákalo mnoho párů k uzavírání manželských svazků. Jeden z prvních obřadů se konal už v 2:22 ráno. Co přináší do vztahu svatba v tento den, prozradila TN.cz numeroložka.

První svatební obřad v Čelákovicích si zamluvili manželé Labičovi, kteří si přáli v magické datum 22. 02. 2022 ve 2:22 obnovit po necelých šesti letech svůj svatební slib, který si dali původně na Slovensku v roce 2016. 

Nabízí se otázka, jestli měli svatebčané čas se před obřadem prospat. "Vstávalo se mi lehce, protože ženu miluju," říká zamilovaně manžel Patrik Labič. Jeho žena doplnila, že nešla spát vůbec. Rovněž jako jeden z oddávajících. "Já jsem vůbec nespal a jsem plně připraven na dnešních deset svatebních obřadů," podotkl s úsměvem Petr Studnička.

Obřad byl velmi dojemný. "Když jsem tě potkal, změnil se můj život k lepšímu," řekl při obnovování slibu manžel. Čas, který je mnohem více exponovaný, je však až ve 22:22, i tento je v Čelákovicích obsazený. Takových svateb je po celém Česku nespočet, většina pražských radnic hlásila na toto datum obsazeno už v polovině ledna.

Související obsah

​Některá města či jejich městské části se na tento svatební boom připravily ve velkém. "Rozhodli jsme se z 22. února učinit mimořádný svatební den. Řekli jsme si tedy, že zájemcům vyjdeme vstříc, nakonec mít na snubním prstýnku samé dvojky může být pro manželské páry docela hezká vzpomínka," říká starosta Prahy 8 Ondřej Gros (ODS).

Podle numeroložky Lenky Lippertové Suchardové je důležitá i hodina stvrzení sňatku. Svatby dopoledne prý budou ty romantičtější. A přidává i tip pro ženichy. "Povede-li se vám svou nastávající něčím úžasným překvapit, pak se vám odvděčí svou celoživotní náklonností, věrností a péčí," radí Lippertová Suchardová.

Související obsah

​Páry oddané ve 12:00 až 13:30 můžou podle ní očekávat velmi vzrušující manželství, citlivé, soudržné, zamilované a spoluúčastné, ale též divoké v komunikaci, zážitcích a přehnaných plánech. "Ti, kteří si řekli své ano ve 13:30 až 15:00, by měli co nejdříve odjet na svatební cestu, aby byl celý akt zakončen excelentními zážitky z cest," doporučuje numeroložka. 

Ve svém společném životě se pak můžou několikrát stěhovat anebo jeden z manželů bude stále na cestách. Na lásce jim to však neubere. "Pokud jste oddáni mezi 15:00 až 17:00, pak nemusíte být jen manželé, ale i společníci ve firmě či spolumajitelé nemovitostí. Můžete být také prospěšní okolí, protože dokážete sdružit lidi podobného nastavení," uzavírá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz