Zajímavosti

Horoskop na únor: Česko čekají komplikace a velké drama

Horoskop na únor: Česko čekají komplikace a velké drama
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Hvězdy nám v únoru přinesou chlad a hrozí i přírodní katastrofy. Komplikace můžete čekat v dopravě i v ekonomice. Podle astrologa Richarda Stříbrného hrozí i velké drama!

První dekáda února by měla být z astrologického hlediska na severní polokouli velmi chladná. "Slunce poblíž Saturna bude v chladném znamení Vodnáře a s výjimkou Luny nebude ani jedno z deseti těles v ohnivých znameních," popisuje astrolog Richard Stříbrný únorové počasí podle astrologie.

Podle něj se bude do 4. února planeta Merkur pohybovat retrográdně, což obvykle brzdí tok informací a zboží. "Pak však 14. února přejde do znamení Vodnáře, ve kterém zůstane až do 10. března. Díky tomu by se obchody měly začít hýbat," predikuje Stříbrný.

Související obsah

​Podle jeho výkladu planet dostanou pozitivní impulsy zejména firmy produkující moderní technologie. "Světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy, které lidstvu usnadní život, a vyznamenat se může věda, která vyrve přírodě další tajemství," myslí si astrolog.

"Pro Česko bude z pohledu astrologického náročná první polovina února, kdy dění u nás ovlivní řada rychlých napěťových konstelací," varuje Stříbrný. Komplikace podle něj můžeme očekávat hlavně v ekonomice či dopravě. Přijít mohou i výpadky rozvodných a počítačových sítí.

Související obsah

​"Ve druhé polovině února se astrologická situace vystříbří díky trigonu tranzitujícího Jupitera ve znamení Ryb na Merkura republiky ve znamení Štíra, což by nám mělo přinést úspěchy na poli mezinárodního obchodu, potěšit národ mohou i výkony našich sportovců," myslí si Stříbrný.

Důležitá data

  • 1.–2. února: Slunce ve Vodnáři vytvoří kvadrát s Merkurem České republiky ve znamení Štíra. Může tak váznout doprava či výběr daní.
  • 6.–9. února: Vytvoří Mars v Kozorohu trigon na Uran v Býku. To by mělo přinést zvýšenou produktivitu práce a čas vhodný pro investice do zboží trvalejší hodnoty.
  • 10.–15. února: V Česku hrozí komplikace vyvolané vodou. Vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností. Náš stát se může dostat do poltických a ekonomických sporů.
  • 16.–23. února: Díky trigonu Jupitera na Merkura republiky by naše ekonomika měla dostávat pozitivní impulzy. Jsou to vhodné dny pro zahajování nových a odvážných projektů.
  • 23.–25. února: Kvadrát Merkura na Urana by mohl přinést drama ve společnosti i v přírodě. Možné jsou i požáry a výbuchy či pobouření veřejnosti násilnými trestnými činy. 
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz