Domácí

Na Nově odstartoval nový seriál Šéfka. Co všechno příběh přinese?

Televize Nova v sobotu odvysílala premiérový díl dlouho očekávaného krimi seriálu Šéfka. V něm se představila jako major Langerová herečka Kateřina Winterová. Ta musela vyřešit nejen záhadnou smrt mladé dívky, ale začala také rozplétat záhady kolem své vlastní rodiny.

Napínavý seriál kromě klasických zápletek a jednotlivých případů přináší i mnoho tajemství, kterými jsou opředeny hlavní postavy. Jednou ze záhad je nešťastný osud zesnulého manžela Karly Langerové.

"To je samozřejmě velmi zajímavá linka a myslím si, že ten seriál je tak postavený klasicky v tom směru, že něco se vyšetřuje, každý díl nějaký případ. Něco se tam řeší a divák může být napnutý, kdo to byl, ale vlastně pod tím je tahle linka, která je velmi zajímavá, ale nechci prozrazovat víc," prozradila herečka Winterová.

Související obsah

​Tajemného kapitána v seriálu hraje Jan Holík. "Já jsem kapitán Richard Čech, který už dlouho čeká na nějaký povýšení na majora, ale to povýšení dlouho nepřichází, protože je obestřený takovou zvláštní tajemnou clonou kolem šéfky Karly. A to se tam řeší dost dílů a rozmotává se ten příběh kolem ní a něho," svěřil se herec Holík.

Jan Houška, TN.cz, Michal Čoudek TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz