Zajímavosti

Charlotte Gottová všechny pobláznila. Takové fotky od ní nikdo nečekal

Charlotte Gottová všechny pobláznila. Takové fotky od ní nikdo nečekal
Mistrova dcera Charlotte Gottová Zdroj: Profimedia

Charlotte Gottová, která nejspíš na popud své maminky Ivany soukromí na sociálních sítích téměř nesdílí, udělala výjimku. Fanouškům se ozvala z radovánek na horách, a ti se tak nečekaně mohou podívat na nové fotky 15leté dcery zesnulého Karla Gotta. Vyrostla z ní půvabná slečna.

Mistrova dcera je hvězdou instagramu, přestože tam skoro nic nepřidává. Když se ale jednou za čtvrt roku Charlotte Gottová rozhodne nějakou fotkou pochlubit, strhne se poprask. Stejně jako tento týden.

Charlotte přidala snímky ze zimních radovánek na horách a sesbírala už přes 30 tisíc lajků. Připojila k nim jen srdíčko, takže není jasné, s kým na výlet vyrazila. Pravděpodobně ale s maminkou Ivanou Gottovou a mladší sestrou Nelly.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený charlotte ? (@charlotte_gottova)

​Se zesnulým Karlem Gottem nazpívala Charlotte těsně před jeho smrtí duet Srdce nehasnou. Všichni jí předpovídali hvězdnou dráhu, žádný další hit jsme od ní však dosud neslyšeli. Na to, aby svou kariéru pořádně nakopla, má ještě dost času. Vyrovnat se s odchodem tatínka přece jenom netrvá krátkou dobu.

Související obsah

Naposledy se Gottovy holky na veřejnosti objevily loni na podzim na premiéře dokumentu Karel. Pro dívky to prý bylo nesmírně psychicky náročné. "Teď jsou k sobě příliš kritické a věřím, že jednou ocení a pochopí, že je to krásná vzpomínka na tatínka," prozradila tehdy vdova Ivana.

Podívejte se, jak Charlotte zpívala s tatínkem Zvonky štěstí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz