Domácí

Tragická nehoda v Ostravě: Muže na přechodu srazila tramvaj

Tragická nehoda v Ostravě: Muže na přechodu srazila tramvaj
Ilustrační snímek Zdroj: AKTU.cz

Mladšího muže srazila v pondělí brzy ráno v Ostravě tramvaj. Zraněný na místě zemřel. Nehodou se aktuálně zabývají ostravští policisté, kteří žádají svědky o pomoc s vyšetřováním. Alkohol u řidiče tramvaje vyloučila dechová zkouška.

V pondělí před půl šestou ráno srazila v Ostravě tramvaj muže. Ten na místě zemřel. Tragédie se stala v ulici Opavská na tramvajové zastávce Telekomunikační.

"Podle prvotních informací měl muž (r. 1986) přecházet kolejiště na místě určeném pro chodce, přičemž došlo k jeho sražení právě přijíždějící tramvají. Muž byl pod tramvají zaklíněn, následně po vyproštění jeho osoby bylo zjištěno, že mu bylo způsobeno zranění neslučitelné se životem," informovala ostravská policejní mluvčí Eva Michalíková.

Související obsah

Policisté provedli s řidičem tramvaje dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, ta byla ale negativní. Ostravští policisté se proto obrací na případné svědky, kteří by jim mohli ve vyšetřování pomoc.

"Obracíme se na případné svědky nehody, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě a samotný děj střetu tak mohli vidět, aby se obrátili na linku 158. Za poskytnuté informace děkujeme," dodala Michalíková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz