Domácí

"Tati! Pomoz mi!" volal Oleg (20) domů. Pak se po něm slehla zem

"Tati! Pomoz mi!" volal Oleg (20) domů. Pak se po něm slehla zem
Kuzmin Oleg Zdroj: Policie ČR

Už více než týden pátrají pražští policisté po Olegu Kuzminovi. Jedná se o 20letého Kazachstánce, který studuje v Praze. O chlapcův život se obávají známí, kteří na sociálních sítích sdílí jeho fotografie. Podle policie však nic nesvědčí o tom, že by se dotyčný stal obětí trestného činu.

Policisté vyhlásili pátrání po 20letém chlapci 26. února. Od té doby ho však nikdo neviděl. Na případ upozornil na facebooku český stand-up komik arménského původu Tigran Hovakimyan.

"Jeho poslední známá lokace je na ulici Křižíkova uprostřed Karlínského náměstí. Naposledy telefonoval svému otci do Kazachstánu. Vše, co mu stihl říct, bylo: 'Tati! Pomoz mi!' Poté se hovor přerušil," uvedl Hovakimyan.

Související obsah

O Olegův život se strachují přátelé a známí, kteří sdílí jeho fotografii na sociálních sítích a prosí o pomoc při pátrání. Podle policie však nic nenasvědčuje tomu, že by se Oleg stal obětí trestného činu.

"Kriminalisté zajistili několik kamerových záznamů, které zachycují pohyb pohřešovaného muže jak na území Karlína, tak v Praze 1. Z těch nevyplývají žádné okolnosti, které by nasvědčovaly, že by byl na muži spáchán trestný čin. Pracujeme ale i s verzí, že mohl spáchat sebevraždu," řekl TN.cz policejní mluvčí Richard Hrdina.

Dosud se však chlapce najít nepodařilo. "Od prvopočátku jsou policisté ve spojení s jeho rodinou prostřednictvím kazašského velvyslanectví," doplnil Hrdina.

Pohřešovaný je přibližně 172 až 175 centimetrů vysoký, má střední postavu a černé vlasy i oči. Pokud jste dotyčného viděli nebo o něm máte nějaké informace, kontaktujte bezplatnou linku 158, vyzývají policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz