Domácí

Jindřich (24) utekl z léčebny na Plzeňsku. Může být nebezpečný

Jindřich (24) utekl z léčebny na Plzeňsku. Může být nebezpečný
Čapek Jindřich Zdroj: Policie ČR

Policisté vyhlásili celostátní pátrání po 24letém Jindřichu Čapkovi. Ten v pátek utekl ze zdravotnického zařízení na jižním Plzeňsku. Podle policie je nebezpečný, navíc mu může jít o život.

"Pohřešovaný 4. března 2022 po 21. hodině utekl ze zdravotnického zařízení na jižním Plzeňsku, kde byl hospitalizován dobrovolně. U jmenovaného může dojít v případě porušení léčby ke zhoršení jeho zdravotního stavu, může být ohrožen na zdraví i životě," informovala policejní mluvčí Eva Červenková.

Muž má 179 centimetrů, střední postavu, obdélníkový obličej, modré oči a hnědé krátké vlasy s patkou sčesanou vpravo. Na sobě by měl mít strakatou mikinu a černé tepláky. Nosí také dioptrické brýle.

Související obsah

Dotyčný má navíc na vnitřní straně levého zápěstí vytetované dva háčky na ryby a na dlani levé ruky křížek. Na levém ukazováčku má tři jizvy a kvůli zlomené levé noze, na které by měl mít ortézu, kulhá. Při útěku si podle policistů navíc odnesl jednu berli.

"Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoli služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158," apelovala Červenková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz