Krimi

Dvakrát za den ho zastavila policie. Byl na drogách a v neprůstřelné vestě

Překvapení čekalo na policisty v Náchodě. Při silniční kontrole tam zastavili zdrogovaného řidiče, který seděl za volantem v neprůstřelné vestě.

Policisté v Náchodě zastavili 28letého muže hned dvakrát za 24 hodin. V obou případech seděl za volantem pod vlivem drog. "V prvním případě vyšel orientační test na omamné a psychotropní látky pozitivně, a to na kokain, marihuanu a amfetamin. Ve druhém případě měl v sobě podle testu amfetamin a marihuanu," řekla policejní mluvčí Lucie Konečná.

Vzhledem k tomu, že zdrogovaných řidičů na našich silnicích rozhodně neubývá, policisté nebyli ani příliš překvapení. Udivilo je hlavně to, že muž seděl za volantem v neprůstřelné vestě. Vysvětloval to tím, že vestu pravidelně používá při jízdě na koloběžce jako chránič.

Související obsah

​Odběry krve muž odmítl a celý případ tak dostane na stůl přestupkový orgán. Pochopitelně, že muž bude mít zákaz řízení a dostane tučnou pokutu, jestli ho to ale odradí od toho, aby znovu usedl za volant, si policisté nejsou jistí. A znovu je tak na stole otázka, jestli by vzhledem k ohrožení ostatních řidičů v silničním provozu podobné prohřešky neměly být trestány výrazně přísněji.

pv, TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz