Zajímavosti

Vilda z Love Islandu ukázal, jak se umí hýbat. Jeho tanec v soutěži bere dech

V minulém dílu slovenské taneční soutěže Let's Dance se objevilo hned několik tváří z československé reality show Love Island. Dva z nich jsou dokonce přímo účastníky taneční show a bojují o postup.

Nikoho z fanoušků Love Islandu asi nepřekvapí, že profesionální tanečník Vilém Šír se účastní slovenské taneční show Let's Dance, kterou začala Markíza vysílat začátkem března. A že Vilda skutečně válí, potvrzuje i video.

Jeho taneční partnerkou je slovenská herečka Zuzana Kubovčíková Šebová. Hned v jejich prvním čísle se ale objevilo mnohem více tváří z Love Islandu. Na začátku si tam zahrála i Vildova přítelkyně Nikol, se kterou se dal na ostrově lásky dohromady. Dále tam byla i výherkyně Love Islandu Laura a bombshell Vivien. 

"Je to zážitek. Mnoho známých osobností se tam chce dostat, a tak si té nabídky moc vážím. Dostal jsem za partnerku výbornou komičku, se kterou si rozumím a je moc šikovná. Náš pár má navíc výhodu, že fanoušky, kteří budou posílat SMS, má Zuzana i já," raduje se Vilda. 

Související obsah

​V prvním dílu hodnotila porota a náš tanečník se Zuzanou se umístili na třetím místě. Účast v Let's Dance přinesla ale do života Vildy i úskalí. Jeho přítelkyně Nikol totiž žije v Praze a Vilda kvůli soutěži tráví většinu času na Slovensku.

"Je to náročné. Já nyní žiju Let's Dance, ale myslím si, že se to dá nějak přetrpět. Když přišla tato nabídka, postavil jsem se k tomu čelem a bohužel ostatní věci musí počkat. Nikol mě podporuje," popisuje Vilda. Důkazem je i to, že se účastnila jeho prvního vystoupení.

Ale v soutěži se objevila i další výrazná osobnost Love Islandu, a to Aicha jako slovenská celebrita, se kterou tančí profesionální tanečník Fabio Belucci. "Aicha by se mohla méně stydět a více usmívat. Mně se to ale mluví, já to dělám už 15 let," uzavírá Vilda. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Let's Dance (@letsdance.markiza)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz