Zajímavosti

Krádež, pomsta a zrada. Oblíbený pár z Love Islandu odhalil své temné stránky

Zradili jste? Mstíte se? Ukradli jste něco? Pítr a Gabriela odpovídali v pořadu TALK! na otázky, které je zaskočily. Gabriela dokonce prozradila detaily o svém minulém vztahu a Pítr přiznal, koho v životě zradil.

V Love Islandu sice skončili druzí, jejich popularita ale každým dnem stoupá. Gabriela a Pítr z Love Islandu mají silnou fanouškovskou základnu, která obdivuje především jejich humor a schopnost udělat si srandu sami ze sebe i svého vztahu. 

"Návratu z vily do reálného života jsme se trochu báli, ale překonali jsme to velmi dobře," říká pár. Už mají za sebou i první společnou dovolenou v Paříži, kde prožili velmi nepříjemné situace. V pořadu TALK! dvojice promluvila o svém vztahu, působení v Love Islandu, o novinkách u nich doma, sv. Valentýnu, ale také odpovídala na otázky na tělo.

Související obsah

​Zradili Pítr s Gabčou někoho ve svém životě? "Vilda mi napsal, že jsem zrádce. Slíbil jsem mu, že s ním někam půjdu, ale zapomněl jsem," směje se Pítr s tím, že nemá ani potřebu se někomu mstít. "Nevěřím v pomstu, ale v karmu," doplnil.

Gabriela oproti tomu odpovídala na otázku, jestli někdy něco ukradla. "Když jsem byla ve školce, tak jsem ukradla malou čokoládku," říká s kajícným výrazem ve tváři. Pítr se do ní ale okamžitě pustil. "Ty jsi 'čórka' už odmlada?" zděsil se naoko. A tak v přímém přenosu předvedli, jak to vypadá u nich doma.

Související obsah

U osobnějších otázek se Gabriela otevřela trochu víc. "Dřív jsem měla velké problémy se sebevědomím, zvlášť po svém posledním vztahu. Ten neprobíhal tak, jak by měl. Všechno tam bylo na hraně, pak to skončilo a on se s tím nedokázal srovnat," prozradila o svém předchozím vztahu Gabriela. 

Podle spekulací by měla být právě Tess z Love Islandu ve vztahu s bývalým partnerem Gabriely. Ten v době jejího pobytu na Love Islandu tvrdil, že je Gabča stále zadaná s ním. "Já se k tomu už ani nechci vyjadřovat," uzavírá Gabriela s tím, že netuší, jestli s ním Tess randí, nebo ne. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz