Zajímavosti

První slova Agáty Hanychové: Kvůli rozvodu Žilkové a Stropnického zuří

První slova Agáty Hanychové: Kvůli rozvodu Žilkové a Stropnického zuří
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Rozvod Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) zasáhl i děti. Modelka Agáta Hanychová (36) se rozohnila na svém instagramu. Pro TN.cz se také vyjádřila k rozvodu maminky se Stropnickým.

Zpráva o rozpadu manželství Žilkové a Stropnického zaskočila svět českého showbyznysu. Ještě minulý týden se Žilková chlubila fotkou z dovolené, nyní utírá slzy. Stropnický jí měl rozvod oznámit po dovolené v Dubaji e-mailem.

Matěj Stropnický, syn Martina Stropnického, pro TN.cz prozradil, že rozvod není překvapením. "Ty rozchody trvaly už nějakou dobu. Byly takové náznaky, že ten vztah prochází krizí, ale já nemám právo to posuzovat," řekl pro TN.cz Matěj Stropnický. 

Související obsah

Podle Agáty Hanychové, dcery Žilkové, se do toho děti ale nemají vůbec míchat. V pondělí se rozohnila na svém instagramu, kde sprostě nadávala nejmenované novinářce za to, že s ní chtěla o rozvodu natočit rozhovor přímo před jejím domem.

​K redakci TN.cz byla Hanychová už o poznání vlídnější. Moc se jí totiž nelíbilo, že se k rozvodu vyjádřil Matěj Stropnický. "Máminy děti mají mozek a vědí, že se do toho plést nemají," vyhodnotila Hanychová situaci s tím, že dál se k rozvodu vyjadřovat nebude, protože je to pouze a jenom věc dvou lidí.

Související obsah

​Asi nejvíce ze všech dětí se rozvod dotkne jejich jediného společného, tedy 16leté Korduly Stropnické. Manželé se budou muset domluvit na tom, jak se budou o dceru starat. 

Žilková má celkem šest dětí, a to Agátu, Vincenta Navrátila, Cyrila Navrátila, Kordulu a osvojené děti Jana a Markétu Herclíkovy. Martin Stropnický má včetně Korduly děti čtyři, tedy Matěje, Annu Stropnickou a Františku Stropnickou. Manžele potkalo v průběhu vztahu také jedno velké neštěstí, v necelých 200 dnech života zemřel jejich chlapeček Melichar Stropnický.

Vychovávat hodně dětí je dřina, řekla Žilková v pořadu TALK!:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz