Zajímavosti

Leoš Mareš poprvé ukázal novorozenou dceru. Zveřejnil video z porodnice

Moderátor Leoš Mareš je štěstím bez sebe z dcery Alex, která přišla na svět minulý čtvrtek. O radostné emoce se dělí i na instagramu, fanouškům je ale dávkuje. Holčičku jim tak ukázal až teď, kromě fotky se rovnou podělil i o rozkošné video.

Trojnásobný tatínek Leoš Mareš prožívá jedno z nejradostnějších období života. A přestože jeho první dceři, kterou s manželkou Monikou pojmenovali Alex, ještě není ani týden, už mu dělá obrovskou radost.

Větší důkaz než fotka a video, na nichž ji svírá v náruči a holčička mu tiskne prst, snad nemůže být. "Konečně povolili návštěvy v porodnicích," napsal na instagramu moderátor a influencer. Ty sice plošně zakázané nebyly, pražská porodnice U Apolináře, kde Marešová rodila, si ale nastavila přísnější pravidla.

Související obsah

​"Alex. Střapec. Pampeliška," doplnil Mareš v narážce na rozčepýřené vlasy své dcery. Vzhledem k jeho smyslu pro humor se dá předpokládat, že jí vymyslí ještě spoustu dalších přezdívek.

Radostnou novinu Leoš oznámil minulý čtvrtek, jméno odtajnil až v pátek. Jméno Alex bylo jedinou volbou známých manželů, pojmenovali by tak i chlapečka. Z prvního manželství má moderátor dva syny.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz