Zajímavosti

Natálie Grossová vysvětluje těhotenství. S přítelem o tom natočili video

Spekulace fanoušků Natálie Grossové o jejím těhotenství ji pobavily. Pro TN.cz nejprve popřela, že by byla v požehnaném stavu, a potom o zvěstech s přítelem natočili video. Lidé si podle jejích slov mohli myslet, že je těhotná, jelikož se moc najedla. Smysl pro humor zpěvačce nechybí.

Vdova po zesnulém expremiérovi Stanislavu Grossovi se vnoučátka zatím nedočká. Zvěsti o tom, že je 19letá Natálie Grossová v požehnaném stavu, se nepotvrdily. Vyvrátila je sama půvabná herečka a zpěvačka.

Spekulace spustila nová skladba, ve které Natálie zpívá, že bude "šťastná máma". "V písničce je to myšleno do budoucna a pro podporu všech rodin," vysvětlila TN.cz Grossová.

S přítelem, operním zpěvákem Danielem Matouškem, potom natočila zábavné video. Schválně na něm v narážce na nejrozšířenější stereotyp o těhotných ženách nafukuje břicho a hladí si ho.

Související obsah

​"Dámy a pánové, rozmohl se nám tady takový nešvar. Vyšel článek o tom, že jsem těhotná. Tak vám chci jenom říct, že těhotná fakt nejsem. Jenom jsme trošku papali. Tak jenom abyste to věděli," vzkázala Natálie.

Fanoušci, kteří už talentované krásce blahopřáli na instagramu, si tak budou muset na skutečné gratulace ještě počkat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz