Zajímavosti

Ať jsem šťastná máma, zpívá Natálie Grossová. Mluví se o jejím těhotenství

Ať jsem šťastná máma, zpívá Natálie Grossová. Mluví se o jejím těhotenství
Spekuluje se o těhotenství Natálie Grossové Zdroj: Profimedia

Herečka a zpěvačka Natálie Grossová vyrazila dech svým fanouškům. V nové písničce zpívá o tom, že bude šťastná máma, a nedávno si ve společnosti podezřele hladila bříško. Kolo spekulací o jejím možném těhotenství se tak roztočilo na plné obrátky.

Devatenáctiletá Natálie Grossová má novou skladbu s rapperem Raegem. A její text ve fanoušcích okamžitě vzbudil podezření. Písnička je totiž o založení rodiny a spokojeném rodičovství.

"Ať jsi šťastný táta a já šťastná máma. Fungující láska, i tu můžeme mít. Důvěra je základ, nenechám se zlákat," zní úryvek, který dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse sdílela na instagramu.

Grossová má sice vážný vztah s operním zpěvákem Danielem Matouškem, ani jeden z nich však dřív nenaznačoval, že by už zatoužili po dětech. Někteří příznivci si ale píseň vyložili jasně. "Naty, moc gratulujeme," napsala Gita. "To je tak krásný!" reagovala Edita.

Související obsah

​​Talentovaná kráska na sebe upozornila i minulý pátek na benefičním večeru pro UNICEF na podporu rodin zasažených válkou na Ukrajině, který se konal v pražském divadle Studio DVA. Nikomu neuniklo, že si podezřele hladila bříško.

Natálie Grossová si podezřele hladila bříško (11. března 2022) Zdroj: Profimedia

Natálie Grossová TN.cz ale těhotenství popřela. "V písničce je to myšleno do budoucna a pro podporu všech rodin," řekla zpěvačka.

Natálie Grossová byla hostem v pořadu TALK! (08/2021):

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz