Zajímavosti

Natálie Grossová po zprávách o těhotenství: Musela od všeho utéct pryč

Natálie Grossová po zprávách o těhotenství: Musela od všeho utéct pryč
Zpěvačka Natálie Grossová Zdroj: Profimedia

Nejspíš si potřebovala odpočinout od pozornosti, která se na ni upřela kvůli spekulacím o těhotenství. Natálie Grossová se i s maminkou Šárkou vytratila z Prahy. Hlavu si čistí lyžováním v Krušných horách.

Musela utéct z centra dění, aby si udělala v životě jasno? Text její nové písničky i podezřelé hlazení bříška daly záminku spekulacím o tom, že by Natálie Grossová mohla být v požehnaném stavu. "Ať jsi šťastný táta a já šťastná máma," zpívá 19letá dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse.

Všechno je ale jinak. Grossová pro TN.cz popřela, že by čekala miminko. "V písničce je to myšleno do budoucna a pro podporu všech rodin," vysvětlila. Starosti pak nechala v Praze a s maminkou Šárkou Grossovou odjela do Krušných hor.

"Sluníčkové hory. To je pecka," pochlubila se fotkou z výletu vdova po bývalém předsedovi vlády. Posledního sněhu si užívají v Abertamech nedaleko Karlových Varů.

Související obsah

​Grossová randí s operním zpěvákem Danielem Matouškem. S ním na instagramu ještě jednou rázně řekla, že požehnaný stav zatím není na pořadu dne. ​"Dámy a pánové, rozmohl se nám tady takový nešvar. Vyšel článek o tom, že jsem těhotná. Tak vám chci jenom říct, že těhotná fakt nejsem. Jenom jsme trošku papali. Tak jenom abyste to věděli," vzkázala Natálie. 

Natálie Grossová se vyjádřila ke svému údajnému těhotenství:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz