Zajímavosti

Přichází jaro a přinese nečekané věci. VELKÝ horoskop podle znamení

Přichází jaro a přinese nečekané věci. VELKÝ horoskop podle znamení
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Jarní rovnodennost letos připadá na neděli 20. března, kdy Slunce vstupuje do znamení Berana. Co čeká právě vás? Horoskop pro TN.cz připravila astroložka Hana Černá.

Beran

Berani jsou ohnivá a aktivní znamení, a přestože se někteří cítí unavení, jaro jim právě dodá potřebnou energii. Venuše se bude pohybovat ve znamení Berana od 2. do 28. května. V tu dobu budou mít Berani největší sex-appeal, budou velmi přitahovat druhé pohlaví, navážou nové kontakty, a mnozí se dokonce zamilují.

Štěstí jim bude přát i celkově ve všech oblastech života. Dostanou nové příležitosti, budou kreativní, budou mít nové nápady, budou si umět poradit. Některým se začnou plnit sny. Jde o příznivé období!

Býk

Na jaře (hlavně v dubnu) se blíží pro Býky nové silné období, nové začátky. Měli by využít pozvání na různá setkání. Nezadaným to přinese nový vztah, ale celkově na akcích mohou potkat důležité lidi pro život. Je to období vhodné pro romantiku a vyjasnění si různých věcí s partnerem.

NECHTE SI SESTAVIT HOROSKOP NA MÍRU!

Období je vhodné pro cestování, ale hlavně z přírody budou Býci čerpat novou potřebnou energii. Čekají je změny! Většina Býků změny moc nemá ráda, raději má stabilitu a své jistoty. Je však třeba pustit se do změn a zanechat za sebou negativní věci nebo lidi. 

Blíženec

Blížencům se má také v jarním období dařit, a to hlavně v květnu, kdy 8. vstoupí Venuše do znamení Blíženců. Je to období vhodné pro lásku, nový vztah a upevnění stálého partnerského svazku. Také budou mít možnost posunout se v kariéře, povýšit nebo začít podnikat.

Související obsah

​Objeví se navíc skvělá příležitost, tak ji využijte, Blíženci. Budete velmi výřeční, budete se zapojovat do konverzací včetně témat, o kterých moc nevíte. Byla by škoda plýtvat energii nesprávným směrem. Raději se zaměřte na lásku a profesi, kde se vám bude dařit. Měli byste věnovat čas a pozornost kvalitním lidem. Energie okolí a lidí na vás působí.

Rak

Rak je citlivé znamení a potřebuje hodně lásky. Té se mu bude v jarním období dostávat. Ale Raky čeká karmický rok a projdou vnitřní transformací. Dne 15. 4. 2022 vstoupí do znamení Raka Černá Luna a bude otevírat různá tajemství. Raci pochopí více věcí a budou je řešit.

Jarní období je ale i velmi povzbuzující a dodá občas pesimistickým Rakům pozitivní energii a náladu. Měli by tak využít vycházky do probouzející se přírody, objímat stromy, čerpat sílu z mladých bylinek a rostlin. Celkově je čeká romantické a příznivé období, kdy se začnou více starat i o sebe a budou si konečně věřit.  

Co na jaře čeká další znamení, zjistíte na následující straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz