Zajímavosti

Ivu Pazderkovou zasáhla šílená bolest. Po narozeninách skončila v nemocnici

Ivu Pazderkovou zasáhla šílená bolest. Po narozeninách skončila v nemocnici
Iva Pazderková Zdroj: TV Nova

Herečka Iva Pazderková je v nemocnici. Jen dva dny po oslavě svých 42. narozenin ji dostihly velké bolesti a nyní je hospitalizovaná v pražském Motole.

Ještě ve středu Pazderková slavila 42. narozeniny, od čtvrtka leží v pražském Motole. "Včera jsem od rána pracovala a už týden si říkala, že ten věk je nějak sakra znát. Ve skutečnosti se moje ledviny rozhodly hrát kámen, nůžky, papír, jen tedy naštěstí vynechaly ty nůžky a papír. To bych asi už vážně nedala. Stejně vyhrály," napsala na svém instagramu.

Z toho nejspíš vyplývá, že herečku pořádně trápí ledvinové kameny. "Bolest v mém životě ve čtvrtek vážně získala nový rozměr. Z natáčení jsem rovnou svištěla do Motola, kde jsou moc milí a zopakovali mi už po stopadesáté, že k lékaři se chodí hned a že vydržet velkou bolest a horečku a přecházet záněty a kameny není flex," popisuje svůj stav zpěvačka.

Související obsah

Bývalá účastnice reality show Survivor nyní musí zůstat v nemocnici. "Musím ležet, sypat různé medicíny a nemůžu týden pracovat. Takže si laskavě vezměte ze mě příklad, a pokud něco přecházíte nebo odkládáte vyšetření, neodkládejte. Vždyť to máme tak jednoduché," radí Pazderková.

V příspěvku připomněla i aktuální situaci na Ukrajině, že tam to lidé rozhodně jednoduché nemají. "Na to jsem myslela opravdu hodně," říká Pazderková s tím, že kdyby jí někdo chtěl opožděně dát dárek k narozeninám, měl by přispět na Ukrajinu. Na svůj instagram přidala číslo účtu, které zřídil zastupitelský úřad Ukrajiny v ČR. Finance budou použity na nákup obranného materiálu.

"Já bych vzkázal Ivě, aby se co nejdříve uzdravila, protože to nemá jednoduché se svou celiakií. Bojovala s tím i na ostrově, protože třeba pizza nebyla bezlepková. Takže to má náročné a doufám, že se z toho brzy vyhrabe, aby to pro ni v reálném životě nebylo těžší než v Survivoru," řekl moderátor Tomáš Zástěra pro TN.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Iva Pazderková (@iva.pazderkova)

Iva Pazderková prohrála duel a skončila v oblíbené reality show Survivor:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz