Zajímavosti

Návrat ze Survivoru byl šok. Pazderková promluvila o psychických problémech

Iva Pazderková v reality show Survivor vzbudila kvůli svému chování nebývalé pozdvižení. V pořadu TALK! promluvila otevřeně o svých pocitech, skrytých zraněních, návratu domů i aliancích.

Od návratu Ivy Pazderkové ze Survivoru uplynul už týden, přesto si na běžný život pořád ještě nezvykla. "Je to docela těžké, myslela jsem si, že to nebude takový šok, ale je. Je těžké zapojit se zase do toho chaosu, strašně se mi chce zpátky," říká Pazderková.

Přiznává ale, že se na pořad samotný ještě nepodívala. Ivu, která strávila na ostrově 20 dní, vyřadil při duelu člen její aliance Adam. "Mám zlomený palec, natržené rameno a tak, to je normální. Ten palec mám zlomený od souboje s Chilli, ale není to žádné drama. Musím se trošku dát dohromady," dodává.

Související obsah

​"Je mi moc líto, že jsem vypadla tak brzo. Moc mě to bavilo," mrzí Pazderkovou. Někteří její spoluhráči ji osočovali, že během Survivoru dělala čest své kariéře herečky a hodně toho hrála. "To je přece nesmysl, že bych to pořád jen hrála. Tam se člověk stará hlavně o jídlo. Tak dobrá herečka zase nejsem," myslí si.

Do této drsné reality show mířila Pazderková hlavně kvůli zkušenosti: "Vystupovat z komfortní zóny je důležité proto, aby člověk budoval svou empatii k ostatním a méně je soudil."

​Prozradila také důvod svého počínání, které diváky poměrně zaskočilo. "Střih podléhá pravidlům. Dozvěděla jsem se, že nikdo netušil, proč tam zpívám a vykládám pohádku. V AZUA Lukáš každý večer vykládal na pokračování nádherné roztomilé pohádky o Bobíkovi. Takže když jsem ho vyřadila, tak jsem řekla, že Bobík odletěl a že se s ním uvidíme v Brně, protože Lukáš vypadl," vysvětlila účastnice.

Související obsah

Stejně tak zpěv ukolébavek se prý stal malou kmenovou tradicí a ostatní ostrované se jí ptali, jestli by mohla zase zazpívat. "Já jsem vždy mezi lidmi vzbuzovala emoce, pro mě to není novinka," dodává ke komentářům diváků.

V českém Survivoru se řešila tematika psychického zdraví více než v předešlých reality show. Diváci prezentovali často názor, že s psychickými potížemi stejně jako se zdravotními by se do takových pořadů neměli lidé přihlašovat. K tomu zaujímá Pazderková jasné stanovisko. 

"Je to nemoc. Mám pochroumané vazy v koleni a jela jsem tam. To koleno mě mohlo vypnout a nemuselo. Na Vojtu Drahokoupila ta ataka mohla přijít a nemusela. Spíš to plyne z neinformovanosti lidí a tento přístup je omezený. Je hloupé něco takového odsuzovat," domnívá se bývalá účastnice. "Já jsem šťastná, protože mi to tam udělalo dobře," dodala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz