Domácí

Babiše propustili z nemocnice. Bude muset docházet na vyšetření

Babiše propustili z nemocnice. Bude muset docházet na vyšetření
Andrej Babiš | Zdroj: TV Nova

Bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) propustili v pátek z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) v Praze. Tam byl hospitalizován od minulého týdne. Stále bude muset docházet na vyšetření.

Předsedu hnutí ANO propustili z nemocnice. Týden byl totiž hospitalizovaný v pražském IKEMu. V pátek odpoledne to poslanec potvrdil TN.cz.

Bývalý premiér byl v nemocnici od minulého pátku. "V pátek po obědě, kdy jsem měl velký hlad a hltal rychle jídlo, se mi udělalo velice špatně, měl jsem 'synkopu', což je slovo, které jsem slyšel v nemocnici poprvé. Znamená ztrátu vědomí. Trvala necelou minutu, kolegové mi naštěstí poskytli první pomoc a ve 13:26 zavolali záchranku, která mě odvezla do IKEMu," uvedl na svém facebooku Babiš v neděli. "Pracuju stále. I v nemocnici, když to šlo mezi vyšetřeními," napsal Babiš v pátek 18. března TN.cz.

Související obsah

Důvodem hospitalizace měla být neprůchodnost střev. "Mám částečnou střevní neprůchodnost, která může mít víc důvodů," napsal. Do nemocnice bude muset docházet na další vyšetření, uvedla stanice CNN Prima NEWS.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz