Domácí

Věčné rivalky Dara a Jasmina. I po čtyřech letech to mezi nimi vře

Věčné rivalky Dara a Jasmina. I po čtyřech letech to mezi nimi vře
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Mezi zpěvačkou Darou Rolins a moderátorkou Jasminou Alagič to stále vře. I po čtyřech letech po rozchodu slavné zpěvačky s Rytmusem se dámy stále předhání. Jasmina odmítá Daře nechat byť jen chvilku slávy.

Už uběhly téměř čtyři roky od chvíle, kdy Rytmus a Dara Rolins oznámili rozchod. Jejich životy se tehdy po sedmi letech rozdělily. Slovenský rapper na novou lásku čekat dlouho nemusel, necelý rok po rozchodu se oženil s moderátorkou Jasminou Alagič, která už navíc pod srdcem nosila jeho dítě.

Za to Dara se po rozchodu jen tak neoklepala, na své štěstí si musela dlouho počkat. Teď se zdá, že s fotbalistou Pavlem Nedvědem ho konečně nalezla. Snaží se spolu trávit co nejvíc času a momentálně jsou v italském Turíně. Na sociálních sítích to ale vypadá, že Jasmina v lásce s Darou stále soupeří a nenechá ji ani chvíli na výsluní.

Související obsah

"Když zapadá slunce v Turíně. I na této adrese trávíme společný čas s mojí smečkou. A poslední dobou dost často. Těší mě, že stejně jako mně se v tomto městě líbí i Lole. A co mě těší nejvíc, že jsou všichni, kteří jsou v tomto příběhu pro mě důležití, a to včetně Matěje, navzájem takzvaně v míru a pohodě. Kéž by byl tento jev povinnou výbavou každé rodiny," pochlubila se Dara se svým novým domovem na instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Jen den poté se na sociálních sítích Jasminy objevil příspěvek, který vypadá jako jasná odpověď na Dařinu rodinnou idylku. "Můžeme bydlet, kdekoliv chceme, protože ty jsi domov," napsala Alagič k fotce s manželem. Pravděpodobně tak reagovala na bývalou přítelkyni Vrbovského, která v jeho životě byla o několik let déle než v tuto chvíli Jasmina.

Dara i Jasmina si nyní užívají slunečné dny se svými partnery. Otázkou stále zůstává, jak dlouho ještě bude trvat soupeření těchto krásek a kdy si konečně budou moct přijít na jméno.

eska, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz