Zajímavosti

Veronika Žilková našla nový smysl života. To je povinnost každého, řekla

Veronika Žilková našla nový smysl života. To je povinnost každého, řekla
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

Svět s napětím sleduje dění na Ukrajině. K lidem, kteří teď uprchlíkům pomáhají, se přidala i Veronika Žilková. Inspirovalo ji k tomu osobní setkání s ukrajinskou maminkou a malým chlapečkem.

Veronika Žilková si prochází těžkým obdobím. Jsou to již dva týdny, kdy vyšla na veřejnost s informací, že ji její manžel opouští. Navzdory tomu stále myslí i na druhé. V minulých dnech na svém instagramovém profilu sdílela zážitek z náhodného setkání s ukrajinskou maminkou s jejím malým synkem.

"Je potřeba nepolevovat ve svém soucitu s Ukrajinci. Dnes proběhla zpráva, že se vyprazdňuje potravinová banka, tak jsem chtěla svým fanouškům říct, že je potřeba nepřestávat," řekla Veronika Žilková pro TN.cz.

Související obsah

Tato zkušenost herečku dojala, a tak se k pomoci rozhodla inspirovat i svoje fanoušky. Ve svém příspěvku mluví o mladé Ukrajince jako o opuštěné labuti z baletu Labutí Jezero. 

U fanoušků vzbudil příspěvek většinou pozitivní odezvu. "Jste dobrá duše, paní Veroniko," píše jedna z fanynek. "Úsměv vám sluší," píše jiná sledující. "Každý pomáháme, nepotřebuji, aby se o mně psalo, že pomáhám. To je povinnost každého. Věci vozím už několikátý den," reagovala herečka.

O víkendu pak před svým domem uspořádala charitativní výprodej vlastních věcí. Takto získané peníze chce darovat ukrajinským dětem. 

A nezůstalo jen u prodeje. Tři její fanynky za ní přijely, koupily si několik věcí a pak si s herečkou zacvičily.

Zpráva o rozchodu Žilkové šokovala svět českého showbyznysu:

niká. TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz