Zajímavosti

Žilková se po rozchodu šla bavit, místo smíchu ale přišlo zlomené srdce

Žilková se po rozchodu šla bavit, místo smíchu ale přišlo zlomené srdce
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

Veronika Žilková si neprochází zrovna veselým obdobím. Herečka dostává jednu ránu za druhou. Dcera Agáta ji proto vzala na pouť, aby přišla na jiné myšlenky, ale i tam jí něco těžké chvíle připomnělo.

Herečka Veronika Žilková si po oznámení rozvodu prochází depresivním obdobím. Dcera Agáta ji proto vzala na pouť, aby se herečka odreagovala, ale i tam narazila na něco, co jí připomíná těžké období, kterým prochází.

"Nejhodnější Agáta mě vzala na pouť, abych zažila i jiný 'veletoč'. Pouť je vždy zábava, ale vyhýbejte se stánkům s perníkovými srdci z lásky," napsala herečka na svém instagramu.

Přitom to není tak dávno, co od svého manžela Martina Stropnického herečka dostala zdrcující e-mail. Ten jí touto formou po společné dovolené v Dubaji oznámil, že chce po 18 letech rozvod! "Stálo v něm, že už mě nemiluje a že se mi omlouvá," oznámila herečka pro Blesk.

Související obsah

​Další těžkou ranou v hereččině životě byl infarkt jejího syna Cyrila. "Cyril se narodil s těžkou srdeční vadou a před dvěma lety měl těžkou operaci srdce. Pak prodělal covid a teď zjistili, že měl asi infarkt," uvedla Žilková. Teď už je její syn naštěstí v pořádku. 

Zpráva o rozchodu Žilkové šokovala svět českého showbyznysu:

pv, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz