Zajímavosti

Exkluzivně: Žilkové se hroutí úplně všechno. Jejímu synovi jde o život

Svět českého showbyznysu tento týden šokovala zpráva o rozvodu Veroniky Žilkové a Martina Stropnického. Herečce nyní osud přichystal další ránu, její syn Cyril měl prodělat infarkt. V exkluzivním rozhovoru pro TV Nova se Žilková rozpovídala o tom, jak vše zvládá.

Veronika Žilková si prochází peklem. O tom, že se s ní po 18 společných letech rozchází, jí napsal Stropnický e-mailem. Před rozhovory s novináři se herečka v těžkých chvílích ukrývá ve své pražské vile. Když ji ale štáb TV Nova zastihl před domem, udělala výjimku a o ranách osudu otevřeně promluvila. 

Konec vztahu si ale nechce připustit. "Já se rozvádět nechci. Manžel mi řekl, že se už nechce vrátit po Izraeli zpátky domů, tady do našeho domku. Jako do té rodiny, že se nechce vrátit," říká Žilková smutně.

Šokující e-mail jí přišel jen tři dny po návratu z dovolené v Dubaji, kde byla Žilková se Stropnickým i jejich dcerou Kordulou. "Byla to asi jedna z našich nejhezčích dovolených a je mi to o to víc líto," popisuje herečka.

Související obsah

​Dohromady i z předchozích vztahů mají manželé devět dětí. "Martin si mě bral s mnoha dětmi a všem, protože jim jejich táta umřel, dělal náhradního otce. Na Vánoce pod stromeček jsme všichni dostali letenku do Izraele. Opravdu jsem nemohla nic tušit," stýská si Žilková.

Redakce TN.cz kontaktovala i Martina Stropnického, zůstala však bez odpovědi. Na internetu se navíc množí spekulace, že za rozchodem stojí někdo třetí. "On v tom e-mailu napsal, že pokud se objeví někdo třetí, tak je to důsledek, nikoli příčina," doplňuje herečka.

Související obsah

​Aby toho nebylo málo, její syn Cyril byl ve středu dopoledne hospitalizován v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). "Cyril se narodil s těžkou srdeční vadou a před dvěma lety měl těžkou operaci srdce. Pak prodělal covid a teď zjistili, že měl asi infarkt," uzavírá Žilková.

Před třemi lety se Žilková z důvodů pracovních povinností svého manžela přestěhovala do Izraele a přestala se věnovat herectví. Po návratu do Česka žili v manželství na dálku necelé dva roky. 

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz