Technologie

WhatsApp přichází s novou funkcí. Potěší všechny uživatele

WhatsApp přichází s novou funkcí. Potěší všechny uživatele
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Populární chatovací aplikace WhatsApp přichází s novinkou. Budou z ní nadšení všichni uživatelé, kteří po možnosti reagovat na zprávy pomocí emotikonů volali už dlouho. Ostatní aplikace tuto možnost mají několik let.

Aplikace WhatsApp patří stejně jako Facebook, Instagram a Messenger pod společnost Meta (dříve Facebook, pozn. red.). Na každé z aplikací jde zareagovat smajlíkem na vybranou zprávu nebo komentář. To teď přichází i na WhatsApp.

Touto funkcí oplývají i konkurenční Twitter a Snapchat. WhatsApp je tedy jednou z posledních velkých aplikací, na které půjde reagovat na zprávy pomocí emotikonů. Před oficiálním spuštěním je tato funkce pouze v beta verzi a je dostupná pouze pro část uživatelů.

Takto se dá na zprávy reagovat například na Facebooku:

Související obsah

​Podle portálu Android Police se o novince spekulovalo delší dobu, protože v testovací verzi aplikace se objevila možnost spravovat upozornění na reakce. Aktualizace se objevila zatím pouze na operačním systému Android, ale dočkat by se měli i uživatelé používající počítačový prohlížeč nebo systém iOS, píše The Verge.

tabulka
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz