Zajímavosti

Natáčení Survivoru skončilo. První slova Vládi po příletu domů

Natáčení Survivoru skončilo. První slova Vládi po příletu domů
Účastníci Survivoru Zdroj: TV Nova

Natáčení drsné reality show už skončilo. Účastníci Survivora se tak všichni mohli vrátit domů. Na letišti se se svými prvními pocity po příletu z Dominikánské republiky svěřil oblíbený hráč Vláďa.

Natáčení reality show Survivor Česko & Slovensko je u konce. Účinkující se v tuto chvíli vracejí domů a začínají si znovu zvykat na všední realitu. Po náročných měsících na pustém ostrově, kde trpěli nedostatkem jídla a zažili opravdu velmi drsné podmínky, si konečně budou moci užívat domácí pohodu.

Poslední desítka soutěžících na ostrově zůstávala až do finále. Osm z nich totiž rozhodovalo, kdo ze dvou finalistů se stane absolutním vítězem. Vysílání nicméně pokračuje dál, a to přesně tak, jak jsou milovníci nejdrsnější reality show zvyklí, tedy každé úterý a pátek večer na TV Nova. 

Související obsah

​"Po příletu se ve mně mísí dva pocity. První je ten, že se člověk vrací domů, a to je krásné. Potom jsem si uvědomil, že to končí a zbydou jen vzpomínky. Všichni mi říkají, že mi to teď sluší. Po fyzické stránce se cítím skvěle, ale slabě," řekl po příletu domů Vláďa.

Ani další soutěžící neskrývali na letišti smíšené pocity, většinou ale převažovala úleva a radost ze setkání s blízkými. A kdo je tedy ten absolutní vítěz? Pokračujte ve sledování na TV Nova a o týden dřív na portálu Voyo.

Survivor je plný nepříjemných zranění:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz