Zahraničí

Diana zřejmě tušila, že zemře mladá. Manželkám svých synů nahrála vzkazy

Diana zřejmě tušila, že zemře mladá. Manželkám svých synů nahrála vzkazy
Princezna Diana

Princezna Diana měla zřejmě předtuchu, že se nikdy nesetká s manželkami svých synů. Ačkoli v té době nemohla znát ani jejich jména, podle Dianina blízkého přítele pro ně měla nahrát vzkazy na kazety.

Už před svou tragickou smrtí měla princezna Diana pravděpodobně zlou předtuchu, že zemře mladá. Nahrála proto vzkazy pro Kate a Meghan i přesto, že tehdy nemohla znát identitu budoucích snach.

Podle princeznina blízkého přítele, který nechtěl být jmenován, dostala Diana tento nápad poté, co nahrála zvukový záznam pro dílo spisovatele Andrewa Mortona z roku 1992 s názvem Diana: Její pravdivý příběh. "Ač to vypadá neuvěřitelně, Diana věděla, že zemře mladá. Byla velmi napojená na duchovní svět. Řekla mi, že natočila kazety pro dny, kdy nebude moci být svým chlapcům nablízku, aby je mohla vést," řekl pro portál OK! Dianin blízký přítel.

Související obsah

Princezna tak chtěla být součástí života synů i po své smrti. Podle portálu Marie Claire se její známý měl o nahrávkách dozvědět, když za Dianou dorazil na čaj do Kensingtonského paláce. Jen pár minut předtím měla totiž dokončit nahrávání jedné z kazet.

"Tato konkrétní byla pro Williamovu budoucí manželku. V té době mu bylo asi 13 nebo 14 let a teprve objevoval dívky. Dianu fascinovala myšlenka, že se ožení a bude mít jednoho dne vlastní děti. Byla si jistá, že bude skvělým manželem a vřelým a starostlivým otcem," poznamenal člověk blízký Dianě.

Diana chtěla, aby se William se svou budoucí chotí vyhnuli rozvodu. Zároveň v nahrávce, která nebyla delší než dvě až tři minuty, zazněly také princezniny rady ohledně manželství. "Musíte na manželství denně pracovat. Jsem si jistá, že jste si vědomi mých selhání i selhání Williamova otce. Poučte se z těchto chyb. Vybudujte si vztah, který vydrží dlouho," měla říct Diana.

Není však jasné, kolik pásek Diana nahrála a koho pověřila tím, aby se k Williamovi a Harrymu dostaly. "Jsem si jistý, že Kate ale pásku slyšela," uzavřel Dianin blízký přítel.

William a Kate se vlnili v rytmu latinskoamerických bubnů. Podívejte se na video:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz