Zajímavosti

Jeden z lovců z pořadu Na lovu byl v Milionáři. Podívejte se, jak se mu vedlo

Obávaný Kalkulátor z pořadu Na lovu v kůži soutěžícího. Jakub Kvášovský dříve o peníze soutěžil v pořadu Chcete být milionářem? od televize Nova. Podívejte se, jak se mu vedlo a na kolik si přišel.

V oblíbené vědomostní soutěži Na lovu se soutěžící musí utkat s obávanými lovci. Ti s nimi však byli dříve na jedné lodi, například Kalkulátor byl i v pořadu Riskuj! a soutěžil i v Milionáři. A ani v jednom z nich si rozhodně neudělal ostudu, z Milionáře si odnesl 160 tisíc korun.

"Chtěl jsem si zahrát a zkusit něco vydělat," řekl lovec o své účasti v televizním vysílání. Svěřil se, že soutěže a různé deskové hry jsou jeho koníčkem. 

Související obsah

Jakub Kvášovský už v soutěži Chcete být milionářem? ukázal, že ani záludné otázky pro něj nejsou nepřekonatelnou výzvou. Přesto si nechal poradit a využil všechny nápovědy. Přiznal navíc i svou slabinu, a to, že český jazyk a skloňování není jeho silnou stránkou.

Hra pro Jakuba Kvášovského skončila otázkou o českých malířích, sám to vzdal a raději si odnesl 160 tisíc. "Bojím se riskovat, pro mě je to hodně peněz jako pro studenta. Končím," řekl tehdy. Hráčské srdce v něm však stále je a ukazuje to pravidelně v oblíbeném pořadu Na lovu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz