RAK

Moderátor Pavel Cejnar šokoval. Tady byste ho nečekali

Rás al-Chajma je emirát plný překvapení. Pravděpodobně byste také nečekali, že tam na dovolené můžete potkat nějaké české celebrity. O své dovolené a zážitcích mluvil Pavel Cejnar v pořadu Experti na cestách.

Lidé z českého showbyznysu si vybírají nejrůznější místa pro relaxaci a odpočinek. Rás al-Chajma je klenotem Spojených arabských emirátů. Právě tam byste při dovolené mohli potkat moderátora Pavla Cejnara.

"Tuto destinaci jsme si vybrali, protože transport přímo z Prahy je neuvěřitelně krátký. Jeli jsme tam tehdy s rodinou na jarní prázdniny. Za osm hodin se člověk najednou ocitne někde v létě, třeba v červenci nebo srpnu," popisuje svůj zážitek Cejnar.

Související obsah

​I přestože měl malé dítě, rozhodl se pro poměrně dlouhou cestu. "Našemu Matějovi byl rok a půl, když jsme ho naložili do letadla a letěli jsme do Dubaje. Potom jsme jeli taxíkem, kde jsme díky cestovní kanceláři měli i domluvenou sedačku pro dítě. Trvalo nám asi hodinku cesty, než jsme dorazili do hotelu, který je přesně před Rás al-Chajma," říká moderátor.

S místem dovolené byl velmi spokojený, a tak tam na něj možná ještě někdy narazíte. "Všude v hotelu byl perfektní servis, luxusní catering a měl dokonale vyhřívané bazény – na 30 stupňů. Když jsme byli v bazénu třeba tři hodiny, pořád nám bylo dostatečně teplo a komfortně," uzavírá s tím, že gastronomie byla geniální po všech stránkách.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz