Domácí

Kolaps dopravy v Českých Budějovicích. Při nehodě zemřela řidička

Doprava v Českých Budějovicích ve středu od rána kolabuje, někteří lidé měli při cestě do práce nebo školy až hodinové zpoždění. Může za to pět dopravních nehod, které se staly krátce po sobě. Při jedné z nich zemřela řidička fiatu.

Policisté v Českých Budějovicích řešili ve středu ráno pět nehod. Při té poslední, která se stala před sedmou hodinou ve Strakonické ulici, zemřela řidička osobního auta.  

Podle policie zřejmě nepřizpůsobila rychlost a bezpečnou vzdálenost na mokré silnici. "Při přejíždění z pruhu do pruhu pak pravděpodobně narazila do kovového zábradlí mostní konstrukce a do sloupu trakčního vedení. Z vozidla vypadl motor, který pak ležel u chodníku. Vozidlo se odrazilo zpět do jízdního pruhu," popsal nehodu policejní mluvčí Milan Bajcura.

Související obsah

"Ve voze byla jedna zaklíněná žena, která utrpěla velice vážná zranění neslučitelná se životem. Nikdo další se nezranil," upřesnila mluvčí jihočeské záchranky Petra Kafková.    

Podle policie šlo už o pátou nehodu, která se ve městě ráno stala. Doprava v jihočeské metropoli tak kolabovala.

Tento týden je to v Jihočeském kraji již druhá tragická nehoda, v pondělí zemřel v Českém Krumlově po nárazu do svahu řidič auta.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz