Domácí

Michal Viewegh vyrazil s dcerou na ples. Ten měla i dvojčata Daniela Landy

Michal Viewegh vyrazil s dcerou na ples. Ten měla i dvojčata Daniela Landy
Michal Viewegh | Zdroj: Profimedia

Na maturitní ples svých dvojčat Rozálie a Roxany si i s manželkou Mirjam a nejstarší dcerou Anastázií vyrazil v úterý zpěvák Daniel Landa. Maturitní ples měla i Sára, dcera nejčtenějšího českého spisovatele Michala Viewegha. Ten tam samozřejmě nechyběl.

O velkolepou událost se nenechal připravit jeden z nejúspěšnějších českých spisovatelů Michal Viewegh. Maturitní ples měla jeho prostřední dcera Sára. Po boku spisovatele se navíc objevila i Vieweghova nejstarší dcera Michaela.

Hrdý otec září na fotce se dvěma ze svých tří dcer. Chybí však nejmladší z trojice, Bára Ann. Vedle Sáry, která si oblékla krásné modré šaty, dokonce stojí její přítel. "Právě teď na maturitním plese Sáry (vlevo je má druhá dcera Míša, vpravo Sářin přítel Patrik)," napsal spisovatel na svůj facebook.

Zpěvák Daniel Landa si také nenechal ujít maturitní ples svých dvojčat Rozálie a Roxany. Doma samozřejmě nezůstaly ani nejstarší Anastázie a manželka Mirjam. "Lázeňský švihák dnes na maturitním plese svých dvojčátek," napsal v úterý Landa na svém facebookovém účtu.

Spisovatel Michal Viewegh v roce 1993 získal prestižní Cenu Jiřího Ortena. Je nejprodávanějším českým spisovatelem. Prošel si nepříjemnou životní etapou, když mu v roce 2012 praskla aorta. V roce 2015 se rozvedl s manželkou Veronikou Vieweghovou, se kterou má dcery Sáru a Báru Ann.

Související obsah

​Jméno Daniela Landy bylo v poslední době spojováno především s bojem proti opatřením, která byla zavedena v souvislosti s epidemií koronaviru. Jeho iniciativa Zlatý špendlík zahlcovala hygienické stanice e-maily, na které musely hygienické stanice ze zákona odpovídat. Reagoval na něj i bývalý vicepremiér Karel Havlíček (ANO).

pv, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz