Zahraničí

Fanoušky zasáhla smrt slavného zpěváka. Bylo mu teprve 33 let

Fanoušky zasáhla smrt slavného zpěváka. Bylo mu teprve 33 let
Zpěvák Tom Parker z kapely The Wanted Zdroj: Profimedia

Chlapecká hudební skupina The Wanted oznámila ve středu smutnou zpráva. Na rakovinu zemřel jeden z jejích členů, zpěvák Tom Parker. Zůstaly po něm dvě děti.

Rakovina mozku se stala osudnou zpěváku Tomu Parkerovi z britské chlapecké skupiny The Wanted. Se zhoubným nádorem bojoval více než rok. Smutnou zprávu oznámila jeho manželka Kelsey na Instagramu. "Tom byl středobodem našeho světa a nedovedeme si představit život bez jeho nakažlivého úsměvu a energické osobnosti," sdělila Kelsey Parkerová.

Zesnulý zpěvák měl s Kelsey dvě děti, dvouletou Aurelii a ročního Bodhiho. Když zpěvákovi v říjnu 2020 lékaři diagnostikovali neoperovatelný nádor, obávali se, že se narození Bodhiho nedožije. To se nakonec nesplnilo a Parker stihl se svým novorozeným synem strávit ještě celý rok.

Související obsah

S umělcem se rozloučili i členové jeho kapely. "Všichni v The Wanted jsou zdrceni předčasnou a tragickou ztrátou našeho kamaráda Toma Parkera. Byl to náš bratr a slova nedokáží vyjádřit pocity ztráty a smutku, které cítíme," vyjádřila se skupina na svém instagramu.

Skupina The Wanted v Británii působila od roku 2009 a na svém kontě má hity jako Glad You Came nebo Chasing The Sun. Po pěti letech se rozpadla a její členové se vydali na sólové dráhy, v průběhu loňského roku se však opět dali dohromady. Důvodem byla právě podpora Parkera bojujícího s rakovinou. Skupina pro něj uspořádala benefiční koncert.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kelsey ? Parker (@being_kelsey)

Pusťe si hit Glad You Came skupiny The Wanted:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz