Zajímavosti

Jakub Štáfek z Ulice prozradil své plány: Letos se budu ženit

Dítě ze seriálu Ulice, které vyrostlo nejen v bojovníka, ale i rozmazleného fotbalistu. Herec Jakub Štáfek TV Nova v exkluzivním rozhovoru prozradil, jak zvládá roli otce, kdy bude svatba a promluvil i o chystaném filmu.

V životě Jakuba Štáfka se za poslední roky událo několik změn. Zasnoubil se s přítelkyní Dominikou a narodila se jim dcera Olívie. Pro Život ve hvězdách herec exkluzivně prozradil jejich plány do budoucna. 

"Plánujeme svatbu no, tenhle rok," přiznal herec, který se potkal se svou snoubenkou při natáčení kriminálního seriálu Specialisté. Na toto období má prý moc hezké vzpomínky.

"Zpětně říkám, že to byl nejlepší projekt, protože jsem tam našel budoucí matku svého dítěte a budoucí ženu. Takže já na to období, kdy jsem točil Specialisty, vzpomínám moc rád," popsal Štáfek.

Související obsah

​Herec je tělem i duší dobrodruh. Známý je také svou vášní pro cestování, nebrání mu v tom ani malá dcera. "Malá už třikrát letěla a paradoxně ji to letadlo baví, takže uvidíme," přemýšlí Štáfek nad tím, co přinese budoucnost s dítětem.

Oblíbeného herce můžete vidět už brzy v kinech. Premiéru totiž bude mít Vyšehrad: Fylm, který navazuje na úspěšný seriál. "Nic takového na českém trhu ještě nebylo a neměli byste si to nechat ujít," láká herec, který by hlavní postavu popsal jedním slovem "dement".

Související obsah

​Matěj z Ulice, Lukáš Panenka z detektivního seriálu Specialisté, Morthy z komediálního filmu Shocky & Morthy nebo namyšlený fotbalista Lavi. To jsou postavy, za kterými stojí Jakub Štáfek a ten se věnoval také zápasení MMA. Svůj první západ měl v roce 2019. A doteď prý pasivně trénuje a těší se na další zápas.

Lucie Piedová, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz